Video. “Atletico” Spānijas čempionāta spēlē cieš sāpīgu zaudējumu “Villarreal” komandai

13/12/2016 10:37

Barselona, 13.dec., LETA–DPA. Madrides “Atletico” pirmdien Spānijas futbola čempionāta mačā viesos ar rezultātu 0:3 (0:2) piekāpās “Villarreal”, pēc 15.kārtas turnīra līderei Madrides “Real” zaudējot 12 punktus.

Mača rezultātu spēles 28.minūtē atklāja Manuels Trigeross, kurš izmantoja “Atletico” kļūdu aizsardzībā. Desmit minūtes vēlāk nepārliecinoši nospēlēja arī Madrides komandas vārtsargs Jans Oblaks, kas Honatanam dos Santosam ļāva panākt jau 2:0.

Trešo bumbu “Atletico” vārtos raidīja Bruno Soriano, kurš bija precīzs spēles kompensācijas laika trešajā minūtē, pieliekot punktu “Villarreal” uzvarai.

“Esmu apmierināts ar to, kā mani futbolisti cīnījās un atdeva sevi visu, taču mēs neizmantojām savas iespējas, ko izdarīja viņi. Pirmajā puslaikā mums bija četri labi momenti, bet otrajā puslaikā pretinieki daudz labāka aizsargājās. Mums trūkst momentu realizācijas,” secināja “Atletico” galvenais treneris Djego Simeone.

Tāpat arī Madrides komandas kapteinis Gavi uzsvēra momentu realizācijas nepieciešamību.

“Pirmajā puslaikā mums bija momenti, kuri netika izmantoti, turklāt pieļāvām kļūdas aizsardzībā, par ko bija jāsamaksā,” teica Gavi.

Tikmēr “Villarreal” galvenais treneris Frans Eskriva slavēja pirmo vārtu guvēju Trigerosu.

“Viņš ir lieliskā formā, bet esmu apmierināts ar visiem futbolistiem,” atzīmēja Eskriva.

LETA jau vēstīja, ka pie grūtām uzvarām Spānijas futbola čempionāta mačos sestdien tika abas līderes Madrides “Real” un “Barcelona”.

Madrides “Real” sestdien savā laukumā ar 3:2 pieveica Lakorunjas “Deportivo”, bet “Barcelona” izbraukumā ar 3:0 pārspēja “Osasuna” vienību.

Savukārt svētdien “Sevilla” viesos ar 3:0 pārspēja Vigo “Celta” komandu.

Spānijas čempionāta kopvērtējumā līderei Madrides “Real” ar 37 punkti 15 mačos, bet no tās sešus punktus atpaliek “Barcelona”. Savukārt “Sevilla” ar 30 punktiem ir trešajā vietā, bet tai ar 26 punktiem seko “Villarreal” un Sansevastjanas “Real Sociedad”. Tikmēr sestā ar 25 punktiem ir Madrides “Atletico”.