“Atletico” Spānijas Karaļa kausā piekāpjas trešās līgas klubam

06/01/2021 23:34
Madrides

Spānijas futbola virslīgas čempionāta līdere Madrides “Atletico” trešdien izstājās no Spānijas Karaļa kausa, otrās kārtas mačā viesos piekāpjoties trešās līgas klubam.

Vienīgos vārtus “Cornella” komandas labā jau mača septītajā minūtē guva Adrians Himeness Gomess, Spānijas galvaspilsētas komandai ciešot no trenera Djego Simeones veiktām plašām sastāva rotācijām.

Atspēlēšanos vēl vairāk apgrūtināja Rikarda Sančesa saņemtā sarkanā kartīte 63.minūtē, 11 minūtes pēc savā priekšā ieraudzītā dzeltenā “plākstera”.

Urugvajiešu uzbrucējs Luiss Svaress bija to vidū, kurus Simeone atpūtināja “Atletico” rindās, kas tikai reizi 15 līgas spēlēs ir zaudējis, tiecoties pēc pirmā Spānijas čempionu titula kopš 2014.gada.

“Atletico” pagājušajā sezonā no Karaļa kausa izstājās vēl ātrāk, papildlaikā piedzīvojot zaudējumu pret zemākas līgas klubu jau pirmajā kārtā.

Itālija

Milānas “Inter” trešdien palaida garām iespēju izvirzīties A sērijas turnīra tabulas augšgalā, ar 1:2 viesos atzīstot sakāvi pret Dženovas “Sampdoria”, pārtraucot astoņu uzvarētu maču sēriju.Dženovas “Sampdoria” mājās pieveica Milānas “Inter” ar 2:1 (2:0).

Aleksis Sančess 12.minūtē palaida garām iespēju gūt vārtus ar 11 metru soda sitienu Antonio Kontes vadītās komandas labā, kamēr mājinieki atbildēja ar diviem vārtiem 15 minūšu laikā, ar ko pietika uzvarai. Vārtus 23. un 38.minūtē guva divi bijušie “Inter” spēlētāji Antonio Kandreva, kurš savu iespēju no 11 metru atzīmes garām nelaida, un Balds Keitā. Viesi tik vien spēja kā samazināt rezultāta starpību ar precīzu Stefana de Vrija sitienu mača 65.minūtē.

“Atvainojiet, ka domāju, ka bijām pelnījuši kaut ko vairāk. Lēdija Veiksme šodien nebija mūsu pusē,” sacīja Kontē pēc šīs sezonas otrās sakāves līga, pirmo piedzīvojot pret “AC Milan” pagājušā gada oktobrī. “Tas bija mazliet dīvains mačs. Mēs atjēdzāmies pēc neiesistā soda sitiena un divu vārtu ielaišanas, kas mums acīmredzami sagādāja grūtības,” viņš piebilda.

“Inter” rezultatīvākais spēlētājs Romelu Lukaku sāka spēli uz rezervistu soliņa, uzbrucējam atgūstoties no muskuļa savainojuma. Sančess sāka spēli beļģa vietā, taču viņa 11 metru sitienu atvairīja Emils Audero. Lukaku pameta rezervistu soliņu 63.minūtē, taču vārtus gūt viņam neizdevās.

“Sampdoria”, kas bija zaudējusi pēdējās divas spēles, ieņem 11.pozīciju turnīra tabulā, un treneris Klaudio Ranjēri guva “ļoti svarīgu uzvaru”. “Mēs zaudējām Romā un nevēlējāmies zaudēt vēlreiz,” viņš teica. “”Inter” ir lieliska komanda, Lukaku neesamība mums deva priekšrocības, jo ar šādu spēlētāju uzbrukumā mums būtu grūtāk.”

Trešajā vietā esošā “AS Roma” samazināja atstarpi līdz “Inter” līdz trim punktiem, un nākamajā nedēļas nogalē abas komandas tiksies savā starpā. Uzvaru viesi nodrošināja jau pēc 35 minūtēs gūtiem trīs vārtiem, izbraukumā ar rezultātu 3:1 (3:0) uzvarot līgas pastarīti “Crotone”.

8. un 29.minūtē ar precīzu raidījumu izcēlās Borha Majorals, 35.minūtē 11 metru soda sitienu realizējot Henriham Mhitarjanam. 71.minūtē Vladimirs Golemičs guva “goda” vārtus.

“AC Milan” ieņem pirmo vietu ar 37 punktiem 15 spēlēs, par punktu mazāk un spēli vairāk ir “Inter”, “AS Roma” seko ar 33 punktiem 16 spēlēs, bet “Sassuolo” tikpat mačos ir 29 punkti. 28 punktus 14 mačos iekrājusi “Napoli”, bet 15 cīņās – Bergāmo “Atalanta”, kamēr 27 punkti 14 dueļos ir čempionvienībai Turīnas “Juventus.