Atlikušie OHL mači notiks aiz slēgtām durvīm, “iepauzēta” Latvijas-Igaunijas basketbola līga

12/03/2020 20:28

Sakarā izsludināto ārkārtas stāvokli valstī, “Optibet” Hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta pēdējās spēles notiks aiz slēgtām durvīm.

OHL regulārajā čempionātā atlikušas divas spēles, kur abos mačos tiksies “Olimp” un Hokeja skola “Rīga”.

Lēmumu par OHL izslēgšanas spēlēm Latvijas Hokeja federācija (LHF) paziņos jau tuvākajā laikā.

Tāpat LHF aptur Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāta (LBJČH), kā arī Jaunatnes Attīstības Hokeja Līgas turpmākās 2019./2020.gada sezonas sacensības.

No 13.marta apturēti arī visi Latvijā aktīvie basketbola turnīri, informē Latvijas Basketbola savienība (LBS), tajā skaitā Latvijas Sieviešu basketbola līgas čempionātu, kā arī Latvijas Basketbola līgas otrās un trešās divīzijas čempionātus.

Tāpat LBS valde atbalstījusi Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas valdes lēmumu uz nenoteiktu laiku apturēt apvienotā čempionāta norisi.

LBS valde atcēlusi arī Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas rīkoto “Baltais” kausa izcīņas turnīru U10 un U11 vecuma grupās (17.-18.marts), kā arī sabraukuma turnīrus U12 vecuma grupā (21.-22.marts) un U13 vecuma grupā (28.-29.marts).

Tāpat LBS no 13.marta līdz 14.aprīlim apturējusi LJBL čempionātu U14, U15, U16, U17 un U19 vecuma grupās.

LBS sola, ka tās valde sekos situācijas attīstībai un, atkarībā no apstākļiem, lems par turpmāko rīcību.

Tikmēr Latvijas Handbola federācija pieņēmusi lēmumu atlikt visu federācijas organizēto sacensību un pasākumu norisi, kas nozīmē, ka uz nenoteiktu laiku atlikta “SynotTip” handbola virslīgas, Latvijas handbola virslīgas sievietēm, pirmās līgas vīriešiem, Latvijas jaunatnes čempionātu un minihandbola spēļu organizēšana.

Handbola federācijas ģenerālsekretārs Guntis Ciematnieks informē, ka attiecībā uz pasaules čempionāta kvalifikācijas cikla spēlēm aprīlī pret Izraēlas valstsvienību šobrīd organizācija ir aktīvā komunikācijā ar Eiropas Handbola federāciju (EHF) un Izraēlas pusi, taču jau šobrīd noprotams, ka komanda uz Izraēlu, visticamāk, nedosies, un 16.aprīlī spēle Telavivā nenotiks. Par tālāku notikumu attīstību jaunumi būs pēc oficiāla EHF lēmuma.

Tāpat atcelta nedēļas nogalē Dobeles “Tenax” komandai paredzētā Baltijas Handbola līgas izslēgšanas turnīra spēle.

Pieslēgties

Dienas fokusā

15/04/2021 13:13

Dārziņš noslēdz jaunu līgumu ar “Dinamo”, komandai pievienojas arī zviedru vārtsargs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” noslēdzis līgumu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu un zviedru vārtsargu Johanu Matsonu, paziņojusi vienība. Matsons 2020./2021. gada sezonā spēlēja “Frolunda” komandas sastāvā Zviedrijas spēcīgākās…