ATP kausa izcīņā piedalīsies arī Džokovičs un Nadals

05/01/2021 13:13

Pasaules tenisa ranga pirmais numurs serbs Novaks Džokovičs un spānis Rafaels Nadals būs savu valstu izlašu sastāvā nākamā mēneša Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) kausa izcīņā Austrālijā, pirmdien ziņo ATP.

Džokovičs vadīs pretī otrajai uzvarai turnīrā Serbiju, bet Spānijas izlasē piedalīsies trīspadsmitkārtējais “French Open” uzvarētājs Nadals. Klāt būs arī ASV atklātā čempionāta uzvarētājs austrietis Dominiks Tīms un Krievijas tenisists ATP finālturnīra čempions Daņiils Medvedevs.

Turnīrā 12 komandas spēlē trīs grupās, pēc tam čempionus noskaidrojot “play-off” sacensībās.

“Spēlētāji ar nepacietību gaida iespēju atkal pārstāvēt savas valstis un doties laukumā, un spēlētāju sastāvs, ieskaitot čempioni Serbiju un finālisti Spāniju, ir spēcīgs,” paziņoja turnīra direktors Toms Larners.

ATP kausa izcīņa notiks pirms Austrālijas atklātā čempionāta, kas šogad koronavīrusa pandēmijas dēļ sāksies trīs nedēļas vēlāk nekā parasti – 8.februārī.

Sacensības 1.-5.februārī norisināsies Melburnā

2020.gada turnīrā Serbija finālā ar 2-1 pārspēja Spāniju.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/02/2021 23:02

Štelmahera spīts un ko saka skaitļi – kā Latvija pazaudēja biļeti uz EČ finālturnīru

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglākos laikus. Abas galvenās valsts izlases nav kvalificējušās kontinenta lielākajam basketbola forumam, kaut gan darbs bija ne tikai izdarāms, bet klasificējās “obligāti izdarāmo” sarakstā. Šajā materiālā…