ATP līdz gada beigām slēdz durvis skatītājiem

Teniss, sportazinas.com
Teniss | Foto: Pixabay

Tenisa Profesionāļu asociācijas () tūres fināls koronavīrusa pandēmijas dēļ šogad nenotiks Milānā, tūres pārstāvji paziņoja piektdien, pavēstot pārskatīto gada kalendāru.

“Pagaidu” grafikā pasākumu norise “var mainīties, kā arī tiks turpināti veselības un drošības novērtējumi, sekojot starptautiskajai ceļojumu politikai un valdību noteiktajiem nosacījumiem sporta sacensībām,” paziņoja ATP.

“Visi pasākumi notiks saskaņā ar stingrām vadlīnijām attiecībā uz veselību un drošību, sociālo distancēšanos, samazinātu līdzjutēju skaitu vai bez viņiem,” vēsta ATP.

Romas “Masters” sērijas turnīrs ir pabīdīts nedēļu uz priekšu, ar sākuma datumu 14.septembrī, ieņemot atceltā Madrides turnīra vietu.

Tam sekos turnīrs Hamburgā pirms māla kortos notiekošā “French Open”, kas sākas Parīzē 27.septembrī.

ATP fināls Londonā sāksies 15.novembrī, divas nedēļas pēc gada pēdējā “Masters” sērijas turnīra Parīzē.

“Teniss sāk atgriezties kortos, kamēr mums vispirms ir jārūpējas par visu iesaistīto cilvēku veselību un drošību. Mēs ceram, ka spēsim saglabāt šīs turnīru iespējas un pabeigt sezonu uz augšupejošas nots,” saka ATP priekšsēdētājs Andrea Gaudenci.

“Vēlos uzslavēt turnīru organizatorus par apņemšanos, elastību un atjautību, meklējot risinājumus šajos sarežģītajos apstākļos,” viņš piebilda.

Vīriešu tenisa sezona tiks atsākta 22.augustā ar “Western & Southern Open”, kas no Sinsinati ir pārcelts uz Ņujorku. Tas notiks “Flushing Meadows” tieši pirms ASV atklātā čempionāta, kas sākas 31.augustā. Skatītājiem gan piekļuve turnīriem būs liegta.

Tomēr vairākas zvaigznes, ieskaitot čempionu spāni Rafaelu Nadalu, nebrauks uz turnīru, atsaucoties uz koronavīrusa radītām problēmām.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par