ATP ranga līderis Marejs sasniedz “Roland Garros” ceturtdaļfinālu

05/06/2017 16:24
Endijs Murejs, Sportazinas.com

Pasaules ranga līderis Endijs Marejs no Lielbritānijas pirmdien trijos setos apspēlēja krievu Karenu Hačanovu un sasniedza Francijas atklātā tenisa čempionāta vīriešu vienspēļu turnīra ceturtdaļfinālu.

Marejs pār ATP ranga 53.pozīcijā esošo krievu bija pārāks ar rezultātu 6-3, 6-4, 6-4. Kaut Marejs droši devās pretim uzvarai, trešā seta astotajā geimā krievs lauza viņa servi un panāca izlīdzinājumu 4-4, tomēr šādu vaļību skots atguva jau nākamajā geimā, turpinājumā izservējot uzvaru.

Marejs pērn sasniedza šī turnīra finālu, kurā piekāpās skotam Novakam Džokovičam, bet vēl divus gadus pirms tam viņš apstājās pusfinālā.

Tikmēr Hačanovam šīs bija vien trešās “Grand Slam” pamatsacensības karjerā, iepriekšējās divās apstājoties otrajā kārtā. Nākamajā nedēļā viņš pirmoreiz iekļūs starp pasaules labākajiem 40 tenisistiem.

Cīņā par vietu pusfinālā Marejs tiksies ar japāni Kei Nišikori, kurš izlikts ar astoto numuru, vai ranga 37.pozīcijā esošo spāni Fernando Verdasko.

Pirmie divi ceturtdaļfināla pāri noskaidrojās jau svētdien – titulētais spāņu tenisists Rafaels Nadals, kurš allaž labi spēlējis uz māla seguma, tiksies ar savu tautieti Pavlo Karrenjo-Bustu, kurš turnīrā izlikts ar 20.numuru, bet planētas otrā rakete Džokovičs sacentīsies ar Dominiku Tīmu no Austrijas, kurš rangā ir septītais.