Atrasts bezvēsts pazudušais bijušais “Metallurg” vārtsargs un Gagarina kausa ieguvējs

31/07/2021 14:06

Atrasts bezvēsts pazudušais bijušais Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Magņitogorskas “Metallurg” vārtsargs Aleksandrs Pečurskis, ziņo “Vecherniy Magnitogorsk”.

“Bezvēsts pazudis bijušais “Metallurg vārtsargs, 2014.gada Gagarina kausa ieguvējs Aleksandrs Pečurskis,” tika teikts medija paziņojumā. “Saskaņā ar mums rīcībā esošo informāciju Aleksandrs laika posmā no 10. līdz 13.jūlijam pameta savu dzīvesvietas adresi un pēc tam vairs netika manīts. Pazīmes: augums 183 cm, brūnas acis un melni īsi mati.”

Zīmīgu faktu sociālās vietnes “Telegram” kanālā pavēstījis Krievijas medija Sport-Express” žurnālists Mihails Skrils, proti, Pečurskim nesen bijušas finansiālas problēmas, kuru dēļ hokejists bija spiests pārdot savas medaļas. Nav izslēgts, ka vārtsarga pazušana varēja būt saistīta ar slēpšanos no kreditoriem.

Pēdējais klubs, kuru pārstāvēja 31 gadu vecais vārtsargs, bija Novokuzņeckas “Metallurg”, kura rindās Krievijas augstākās hokeja līgas (VHL) 2019./2020.gada sezonā viņš laukumā devās 11 mačos, atvairot 89,2% pretinieku metienu un vidēji ielaižot 3,33 ripas.

Savulaik 2013./2014.gada sezonā Pečurskis kā rezerves vārtsargs kopā ar “Metallurg” triumfēja Gagarina kausā. Regulārajā sezonā vārtsargs aizvadīja septiņus mačus, atvairot 91,3% metienu, bet izslēgšanas spēlēs vārtos stājās tikai vienreiz.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Renē Fāzels
28/09/2021 16:32

Zobārsta 27 gadi IIHF prezidenta amatā – ar ko hokeja sabiedrības atmiņā paliks Fāzels

Aizvadītajā sestdienā Sanktpēterburgā norisinājās starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongress, kurā tika ievēlēts jauns organizācijas prezidents. Tam bija jānotiek vēl pagājušajā gadā, taču, paša Renē Fāzela vārdiem runājot, viņš nevarēja atstāt…