Atvadīšanās no mūžībā aizgājušā Rubina notiks otrdien

05/08/2022 14:49
Nokopēts
Andrejs Rubins

Atvadīšanās no mūžībā aizgājušā Latvijas futbolista Andreja Rubina notiks otrdien, vēsta Latvijas Futbola federācija (LFF). Atvadīšanās notiks plkst.13 Jaunciema kapos.Viens no Latvijas labākajiem futbolistiem Rubins mūžībā devās šajā nedēļā 43 gadu vecumā.

Rubina kontā ir 117 spēles Latvijas valstsvienībā, kas ir otrs lielākais rādītājs tās vēsturē. Pirmoreiz izlases kreklu viņš uzvilka 1998.gada novembrī pārbaudes spēlē pret Tunisiju, bet savu pēdējo maču valstsvienībā aizvadīja 2011.gada oktobrī Horvātijā. Viņam pieder grūti pārspējams rekords – Latvijas futbola izlasē Rubins spēlēja 59 mačos pēc kārtas.

Karjeras laikā no 1996. līdz 2012.gadam Rubins spēlēja Latvijas, Zviedrijas, Anglijas, Krievijas un Azerbaidžānas klubos. Rubins ir trīskārtējs Latvijas čempions.

Šogad tika izdota Rubina autobiogrāfijas grāmata “Es sēdēju tikai vienreiz”.  Pirms gada kopā ar daudziem no saviem cīņu biedriem no 2004.gada Eiropas čempionāta Rubins devās laukumā Latvijas izlases kreklā LFF simtgadei veltītajā Leģendu spēlē, gūstot vienīgos Latvijas leģendu komandas vārtus.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām