Atvērts “Optibet” virslīgas transfēru logs

08/01/2021 10:24

Šodien, 8. janvārī, sākas Latvijas Futbola federācijas (LFF) oficiāli apstiprinātais pāreju periods “Optibet” virslīgas čempionātā pirms 2021. gada sezonas, ziņots LFF mājaslapā.

Futbola līdzjutējiem ir iespēja sekot aktuālajiem iekšējiem un starptautiskajiem transfēriem pāreju sadaļā LFF mājas lapā.

“Optibet” virslīgas čempionāta klubiem transfēru logs ir vaļā no 8. janvāra līdz 8. martam. Savukārt vasaras transfēru periods virslīgas komandām paredzēts no 17. jūnija līdz 16. jūlijam.

Informācija par iekšējo transfēru startu 1. līgas čempionāta dalībkomandām sekos vēlāk. Šādu pieeju diktē pašreizējā neskaidrība ar amatieru sacensību likteni tuvākajā laikā.

Aizvadītajā “Optibet” virslīgas čempionātā “Riga” finišēja ar 69 punktiem 27 spēlēs, otro vietu ieņēma RFS ar 66 punktiem, bet trešo – “Valmiera” ar 47 punktiem. Tikmēr “Liepāja” ierindojās piektajā pozīcijā ar 42 punktiem.