Ausējs aktīvi izpilda tālmetienus uzvarā pār “Barsi”

09/11/2017 19:56
Artūrs Ausējs, Sportazinas.com

Maču Baltijas basketbola līgā (BBL) aizvadīja Latvijas izlases kandidāta Artūra Ausēja pārstāvētā Pasvāles “Pieno žvaigždes”, kas ar rezultātu 115:67 (31:13, 26:18, 32:13, 26:23) sagrāva Kazahstānas klubu Atirau “Barsi”.

Pasvāles komandā, kurai jau pirmajā puslaikā iedevās iegūt 26 punktu pārsvaru (57:31), bet ar 18 punktiem jau bija izcēlās Igns Fjodorovs. Arī turpinājumā Lietuvas klubs dominēja, novedot spēli līdz graujošai uzvarai.

Ausējs laukumā pavadīja teju 20 minūtes, uzbrūkot vien no tālās distances. Viņš realizēja piecus no desmit trīspunktu metieniem, bet aizmeta garām vienīgo soda metienu, kopā gūstot 15 punktus. Tāpat viņa kontā divas atlēkušās bumbas un viena rezultatīva piespēle, iegūstot 11 efektivitātes punktus.

Jau vēstīts, ka Ausējs ir iekļauts Latvijas basketbola izlases 24 kandidātu sarakstā, no kura tiks izvēlēts sastāvs 2019.gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēlēm pret Turciju un Zviedriju, kuras notiks attiecīgi 24. un 26.novembrī.