Ausējs rezultatīvs “Pieno Žvaigždes” uzvarā Lietuvas līgā

15/04/2018 19:26
Artūrs Ausējs, Sportazinas.com

Latvietis Artūrs Ausējs šodien Lietuvas basketbola līgas (LKL) mačā guva 15 punktus, palīdzot viņa pārstāvētajai Pasvāles “Pieno Žvaigždes” vienībai pārspēt Utenas “Juventus”.

Pasvāles komanda bija pārāka par pretiniekiem gandrīz visās mača ceturtdaļās un noslēgumā izcīnīta uzvara ar 93:82 (27:21; 26:21; 20:19; 20:21).

Ausējs laukumā pavadīja 22 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā guva 15 punktus (0/1 2pt; 5/10 3pt). Tāpat latvietim viena atlēkusī bumba, divas personīgās piezīmes, viena kļūda un viena pārtverta bumba.

“Pieno Žvaigždes” pašlaik LKL ar 13 uzvarām un 18 zaudējumiem atrodas sestajā pozīcijā, taču šīs dienas pretinieki ar diviem zaudējumiem vairāk ieņem septīto pozīciju. Pirmajā vietā ar 27 uzvarām un četriem zaudējumiem atrodas Kauņas “Žalgiris”.

Ausējs šajā sezonā vidēji mačā gūst 11,5 punktus, izcīna 1,9 atlēkušās bumbas un 2,3 reizes rezultatīvi piespēlē.