Austrālijas futbola izlases galvenais treneris asistentiem algu maksā no savas kabatas

08/06/2018 21:24
Nokopēts

Austrālijas futbola izlases galvenais treneris Berts van Marveiks, kurš gatavo komandu Pasaules kausa finālturnīram, dažiem no saviem asistentiem algu maksā no savas kabatas.

Nīderlandietis van Marveiks par Austrālijas izlases galveno treneri tika apstiprināts vien janvāra beigās, nomainot Ange Postekoglu, kura vadībā komanda izcīnīja ceļazīmi uz Pasaules kausa finālturnīru, tomēr iepriekšējais treneris novembrī amatu negaidīti atstāja.

Van Marveikam darbā ar izlasi ir astoņi palīgi, taču daļa no viņiem algu no Austrālijas Futbola federācijas nesaņem, tā vietā galvenais treneris pats maksā saviem asistentiem, vēsta Austrālijas laikraksts “Sydney Morning Herald”.

Federācija paziņojusi, ka viņi var maksāt algu tikai tiem galvenā trenera palīgiem, kuri palīdzēja izlasei tikt pie ceļazīmes uz finālturnīru, kamēr van Marveiks vēlējies komandai piesaistīt vairāk treneru palīgus.

Viens no viņiem ir bijušais Nīderlandes izlases spēlētājs marks van Bomels.

“Man bija nepieciešami palīgi, kuriem varu uzticēties. Tas bija svarīgi, jo man nebija daudz laika, lai sagatavotu komandu. Šādos apstākļos jāstrādā ar tiem, kuri mani saprot no pusvārda,” treneru kolektīva papildinājumu skaidroja Marveiks.

“Man šie asistenti bija vajadzīgi, jo viņi zin, kā es strādāju, viņi saprot, ko es gribu panākt. Man nebija vajadzīgas komunikācijas problēmas,” sacīja treneris, neslēpjot, ka uzaicinātajiem palīgiem pats maksā atalgojumu.

Austrālijas izlase, kura Pasaules kausa finālturnīrā C apakšgrupā spēlēs ar Franciju, Peru un Dāniju, sestdien pret Ungāriju aizvadīs pēdējo pārbaudes spēli pirms turnīra.

Pasaules kausa finālturnīrs Krievijā notiks no 14. jūnija līdz 15.jūlijam.

Pagaidām neviens nav komentējis

Pieslēgties

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām