Austrālijas tenisists atsauc dalību no Tokijas OS

09/07/2021 10:42

Austrālijas tenisists Niks Kirjoss šovasar tomēr nestartēs Tokijas olimpisko spēļu tenisa turnīrā, jo sportistu pārsteidzis lēmums sacensības aizvadīt bez līdzjutēju klātbūtnes.

Jau ziņots, ka Tokijā olimpisko spēļu norises vietās skatītāji netiks ielaisti. Organizatori bēdīgās ziņas atklāja ceturtdien, bet jau dienu vēlāk tenisa aprindās par “slikto puisi” dēvētais Kirjoss paziņoja, ka Tokijā tomēr nestartēs, jo bija rēķinājies ar fanu atbalstu.

Šaubas par Kirjosa dalību olimpiskajās spēlēs raisīja arī viņa izstāšanās no Vimbldonas turnīra. Tenisists guvis nelielu savainojumu. “Spēlēt tukša stadiona priekšā – tas man nav saprotams. Nekad neesmu to sapratis,” savu sociālo tīklu lapās rakstīja Kirjoss. “Nevēlos laupīt iespēju veseliem sportistiem startēt Tokijā.”

Kirjoss uzsvēra, ka allaž sapņojis pārstāvēt Austrāliju olimpiskajās spēlēs.  Tenisists no dalības olimpiskajās spēlēs attiecās arī 2016.gadā īsi pirms to sākuma Riodežaneiro. Tokijas olimpiskajās spēlēs tenisa turnīrs tiks aizvadīts no 24.jūlija līdz 1.augustam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…