Austrijas izlases pussargs: Pirmajā puslaikā mums vairākkārt nepaveicās

Austrijas futbola izlase, sportazinas.com
Austrijas futbola izlase | Foto: LFF

Gūtā uzvara pār Latviju 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē esot bijusi pelnīta, pēc piektdienas mača sarunā ar medijiem šādu nostāju pauda vairāki Austrijas izlases spēlētāji, kā arī galvenais treneris.

Оau ziņoja, ka Latvijas vīriešu futbola izlase piektdien Zalcburgā 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē ar rezultātu 0:6 (0:2) kapitulēja Austrijai.

“Mana komanda aizvadīja ļoti labu spēli, tāpēc bijām pelnījuši uzvaru,” pēc spēles teica Austrijas izlases galvenais treneris Franko Foda. “Tagad svarīgākais ir sagatavoties pirmdienas spēlei pret Poliju – ļoti smags pārbaudījums.”

Tikmēr gandarīts par diviem gūtajiem vārtiem bija Marko Arnautovičs.

“Protams, priecājos par gūtajiem vārtiem, tomēr vienmēr esmu uzsvēris, ka svarīgākais ir tas, lai uzvar komanda. Es izbaudu katru mirkli izlasē, bet šodien mēs bijām pārāki ikvienā spēles elementā,” savas komandas sniegumu uzteica futbolists. “Mūsu kombinācijas šajā mačā bija lieliskas, tāpēc domāju, ka esam gatavi spēlei pret Poliju. Ja saglabāsim koncentrēšanos, arī turpmāk svinēsim vēl vairākus panākumus.”

Austrijas lielisko sniegumu atzīmēja arī Konrāds Laimers.

“Domāju, ka nevarēju izvēlēties labāku vietu, kur gūt savu pirmos vārtus Austrijas izlases rindās,” teica Laimers. “Ļoti koncentrējāmies spēlei, tāpēc ar neatlaidīgu sniegumu nopelnījām uzvaru. Pirmajā puslaikā mums vairākkārt nepaveicās, bet otrajā spējām labāk realizēt situācijas, tādējādi tikām atalgoti ar vārtu guvumiem.”

Tikmēr Austrijas izlases pussargs Stefans Ilsankers neslēpa, ka spēlējot mājās, jūtot spriedzi no atbalstītājiem.

“Lai arī vārti, visticamāk, netiks ieskaitīti manā rēķinā, es esmu gandarīts. Spēlēt izlasē ir aizraujoši – domāju, ka tas arī ir redzams laukumā. Zalcburgā vienmēr esmu juties labi, jo pazīstu apkārtni. Arī fani šodien bija lieliski – viņu atbalsts mūs dzina uz priekšu,” piebilda futbolists.

G apakšgrupā līdere ar 12 punktiem piecos mačos ir Polija, otrā ar deviņiem punktiem ir Austrija, astoņus punktus iekrājusi Izraēla un Slovēnija, piecus punktus guvusi Ziemeļmaķedonija, bet Latvija ir tukšā.

Latvijas izlase šomēnes aizvadīs vēl vienu spēli – pirmdien “Daugavas” stadionā Rīgā pret Ziemeļmaķedoniju, kamēr Austrija šajā pašā dienā viesosies pie Polijas.

Latvijas valstsvienība Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) rangā atrodas necilajā 134.vietā, bet Austrija ir 37.pozīcijā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par