“Avalanche” aizsargs mentālo veselības problēmu dēļ vēršas NHL palīdzības programmā

25/11/2023 19:07
Nokopēts
Samuels Žirārs

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolorādo “Avalanche” aizsargs Samuels Žirārs mentālo veselības problēmu dēļ vērsies NHL un līgas spēlētāju asociācijas (NHLPA) palīdzības programmā.

Žirārs atklājis, ka viņš vērsies programmā, jo viņš cieš no depresijas un trauksmes, kas viņu noveda pie atkarības no alkohola. “Rūpēties par savu mentālo veselību ir ārkārtīgi svarīgi. Es aicinu ikvienu uzdrošināties runāt un meklēt palīdzību, ja jūtat, ka jums tā ir vajadzīga. Es vēlos izteikt pateicību savai sievai, ģimenei, draugiem, klubam, komandas biedriem un līdzjutējiem par pacietību, sapratni un pastāvīgo atbalstu,” teica Žirārs.

Saskaņā ar palīdzības programmas noteikumiem, Žirārs turpinās saņemt algu. Viņš atgriezīsies Kolorādo rīcībā pēc programmas administratoru atļaujas.

25 gadus vecais kanādietis ir viens no “TOP 4” Kolorādo komandas aizsargiem, spēlējot pirmajos divos aizsargu pāros. Viņš šosezon 15 mačos laukumā pavadījis vidēji 20 minūtes un 36 sekundes, izceļoties ar vieniem vārtiem un trīs rezultatīvām piespēlēm.

Žirārs aizvada savu septīto sezonu NHL. Aizsargs “Avalanche” pārstāv kopš 2018. gada. Pirms divām sezonām viņš palīdzēja komandai izcīnīt Stenlija kausu.

 

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām