“Avalanche” divas reizes atspēlējas, pēdējās sekundes izrauj uzvaru un iekļūst konferences finālā (VIDEO)

28/05/2022 07:15
Nazems Kadri

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Kolorado “Avalanche” ar 3:2 pieveica Sentluisas “Blues” un iekļuva Stenlija kausa trešajā kārtā.

Pirmā perioda izskaņā Džastins Folks izvirzīja vadībā “Blues” vienību, uz ko Kolorado atbildēja vārtu guvumu Džeiti Kompjēra izpildījumā otrajā periodā. Sentluisa ātri vien otro reizi ieguva pārsvaru, atzīmējoties Džordanam Kairu. Trešās trešdaļas vidū Kompjērs guva savus otros vārtus, rezultātam kļūstot 2:2, savukārt sešas sekundes pirms pamatlaika beigu sirēnas Darens Helms kļuva par Kolorado varoni, atnesot komandai uzvaru gan spēlē, gan arī sērijā – 4-2.

Rietumu konferences finālā “Avalanche” pretī stāsies Edmontonas “Oilers”, kura tik tālu tikusi pirmo reizi kopš 2006. gada. Albertas provincijas duelī “Oilers” ar 4-1 pārspēja Kalgari “Flames”.

Tikmēr Austrumos finālu jau sasniegusi pēdējo divu gadu čempione Tampabejas “Lightning”, savukārt tās pretiniece noskaidrosies Ņujorkas “Rangers” un Karolīnas “Hurricanes” duelī, pašlaik rezultāts sērijā ar 2-3.