“Avalanche” iemet piecus vārtus un bez zaudējumiem tiek nākamajā “play-off” kārtā (VIDEO)

10/05/2022 08:29
Kolorādo

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) turpinājās Stenlija kausa izcīņa. Vienā no spēlēm Kolorādo “Avalanche” ar rezultātu 5:3 apspēlēja Nešvilas “Predators”, uzvarot pirmo “play-off” kārtas sēriju ar 4-0.

Pirmais periods noslēdzās 1:1, kad “Avalanche” labā izcēlās Andrē Burakovskis, bet “Predators” rindās ar vārtu guvumu atzīmējās Jakovs Treņins. Tieši Treņins Nešvilas komandā iemeta vārtus arī otrajā trešdaļā, bet “Avalanche” sastāvā pie vārtiem tika aizsargs Keils Makars. Noslēdzošajās 20 minūtēs “Predators” vadībā ar 3:2 izvirzīja Filips Forsbergs, bet turpmāk Kolorādo komanda guva trīs bezatbildes vārtus, kad savu gūto vārtu kontu papildināja Devons Teivs un Valērijs Ņičuškins, bet ripu jau tukšos pretinieku vārtos raidīja Natans Makinons.

Citā duelī Floridas “Panthers” ar rezultātu 3:2 papildlaikā pieveica Vašingtonas “Capitals”, sērijā panākot izlīdzinājumu 2-2. “Panthers” uzvaru pagarinājumā atnesa Karters Verhegs, kurš iemeta golu arī pamatlaikā, tāpat kā viņa komandas biedrs Sems Reinhārts. Zaudētāju labā pretinieku vārtsargu pārspēja Tīdžejs Ošī un Jevgēņijs Kuzņecovs.

Vēl vienā cīņā Kalgari “Flames” pārliecinoši ar rezultātu 4:1 pārspēja Dalasas “Stars”, tiekot pie neizšķirta sērijā 2-2. Pirmajās mača 20 minūtes vārti netika gūti, bet otrajā periodā skaitlisko vairākumu realizēja “Flames” hokejists Rasmuss Andersons. Trešajā trešdaļā “Flames” labā atzīmējās Džonijs Gudro, Eliass Lindholms un Mikaels Bakluns, bet “Stars” rindās vienīgos vārtus iemeta Tailers Senguins.

Jau vēstīts, ka Teodors Bļugers izcēlās ar rezultatīvu piespēli un kopā Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 7:2 pārliecinoši uzvarēja Ņujorkas “Rangers”. Ar šo panākumu “Penguins” nonāca soļa attālumā no Stenlija kausa otrās kārtās, izvirzoties vadībā sērijā ar 3-1.