“Avalanche” iespaidīgā otrajā periodā “nogalina” Nešvilu (VIDEO)

08/11/2019 09:22

Ļoti rezultatīvu spēli aizvadīja Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolorādo “Avalanche”, kas ar 9:4 aizvadītajā naktī sagrāva Nešvilas “Predators”.

Spēles pirmais periods noslēdzās par labu “Avalanche” (2:1), vārtus gūstot Keilam Makaram un Natanam Makinonam, kamēr vienīgo precīzo metienu Nešvilas rindās izdarīja Raiens Eliss. Otrā perioda sākumā “Predators” ne tikai atspēlējās, bet arī ieguva pārsvaru, jo guva divus ātrus vārtus (3:2), kad precīzi bija Filips Forsbergs un Mets Dušeins.

Tomēr perioda turpinājums Nešvilai izvērtās par pilnīgu murgu. “Avalanche” astoņu minūšu laikā guva sešus vārtus un ieguva ievērojamu pārsvaru (8:3). Ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Jonass Donskojs, bet pa reizei precīzi bija Raiens Greivss, Andrē Burakovskis, Mets Njeto un Mets Kalverts.

Pēc pamatīgas šoka terapijas Kregs Smits savai komandai panāca 4:8 trešajā spēles nogrieznī, bet Donskojs ar “hat-trick” iedzina pēdējo naglu “Predators” zārkā – 9:4.

Citā mačā Logans Kuturjē ar četriem rezultativitātes punktiem kaldināja viņa pārstāvētās Sanhosē “Sharks” uzvaru ar 6:5 pret Minesotas “Wild”.

“Wild” šajā spēlē bija tuvu lai atspēlētos. Rezultāts pēc 40 minūtēm vēstīja 6:2 par labu “Sharks”, bet Minesota pēdējo trešdaļu uzvarēja ar 3:0. “Wild” pietrūka viena vārtu guvuma, lai izrautu neizšķirtu, taču to neizdevās gūt.

Uzvarētājiem šajā spēlē Kuturjē guva vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles, bet vēl precīzi bija Timo Meiers, Markuss Sorensens, Radiks Simeks, Tomass Hertls un Evanders Keins, kamēr “Wild” sastāvā vārtus guva Lūks Kunins, Ēriks Stāls, Breds Hants, Raiens Donato un Džeisons Zakers.

Tikmēr teicamu sniegumu vārtos demonstrēja pieredzējušais ripu ķērājs Henriks Lundkvists. Viņa pārstāvētā Ņujorkas “Rangers” ar 4:2 uzveica Karolīnas “Hurricanes”.

Lundkvists tika galā ar 45 pretinieku metieniem, spēlējot svarīgu lomu komandas uzvarā. “Rangers” rindās vārtus guva Artēmijs Panarins, Brendons Lemjē, Pāvels Bučnevičs un Adams Fokss, kamēr “Hurricanes” sastāvā precīzi bija Dugijs Hamiltons un Sebastjans Aho.

Savukārt Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas “Senators” ar 3:2 papildlaikā uzveica Losandželosas “Kings”. Balcers jau ir atgriezies “Sens” treniņos, bet iepriekš gūtā savainojuma dēļ pilnīgi gatavs spēlēšanai vēl nav, tādēļ šajā mačā viņš nepiedalījās.

“Senators” sastāvā vārtus guva Entonijs Duklērs, Artjoms Aņisimovs un Žans-Gabriels Pažo, kurš nokārtoja uzvaru papildlaikā, bet “Kings” rindās precīzi bija Dastins Brauns un Tailers Tofoli.

NHL rezultāti 8. novembrī

Sanhosē “Sharks” – Minesotas “Wild” 6:5 (4:0, 2:2, 0:3);

Arizonas “Coyotes” – Kolumbusas “Blue Jackets” 2:3 (1:1, 1:1, 0:1);

Kalgari “Flames” – Ņūdžersijas “Devils” 5:2 (0:1, 4:1, 1:0);

Kolorādo “Avalanche” – Nešvilas “Predators” 9:4 (2:1, 6:2, 1:1);

Čikāgas “Blackhawks” – Vankūveras “Canucks” 5:2 (2:0, 0:1, 3:1);

Otavas “Senators” – Losandželosas “Kings” 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) – pagarinājumā;

Karolīnas “Hurricanes” – Ņujorkas “Rangers” 2:4 (0:1, 1:1, 1:2);

Floridas “Panthers” – Vašingtonas “Capitals” 4:5 (2:1, 2:2, 0:1, 0:1) – pagarinājumā;

Ņujorkas “Islanders” – Pitsburgas “Penguins” 3:4 (1:0, 2:0, 0:3, 0:1) – pagarinājumā;

Filadelfijas “Flyers” – Monreālas “Canadiens” 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0) – pagarinājumā;

Toronto “Maple Leafs” – Vegasas “Golden Knights” 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0) – pagarinājumā.