“Avalanche” izslēdz “Flames”, “Maple Leafs” nonāk uzvaras attālumā no otrās kārtas (VIDEO)

20/04/2019 08:42

Naktī uz sestdienu Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Toronto “Maple Leafs” viesos ar 2:1 (0:0, 0:0, 2:1) apspēlēja Bostonas “Bruins” un nonāca vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas nākamajā kārtā.

Pirmajos divos periodos vārti netika gūti, bet trešā nogriežņa vidū divu minūšu laikā vārtus guva Ostons Metjūzs un Kasperi Kapanens – 2:0 Toronto komandas labā. Pamatlaika pēdējā minūtē mājinieki gan vienus vārtus atguva – precīzs bija Dāvids Krejči.

Otrā mačā Kolorādo “Avalanche” izslēdza regulārās sezonas Rietumu konferences uzvarētāju Kalgari “Flames”. “Avalanche” sērijas piektajā mačā viesos ar 5:1 (2:1, 2:0, 1:0) pārliecinoši apspēlēja “Flames” vienību.

Pirmā periodā vidū Gabriels Landeskogs izvirzīja vadībā viesus, bet perioda beigās pārsvaru dubultoja Miko Rantanens. Spēles pirmā perioda noslēgumā Tīdžejs Broudijs atguva vienus vārtus mājiniekiem. Mača otrajā nogrieznī divus vārtus guva Kolins Vilsons, bet punktu mačam trešajā periodā pielika Miko Rantanens – 5:1.