“Avalanche” izvirzās vadībā sērijā pret “Blues” (VIDEO)

22/05/2022 09:15
Kolorādo

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Kolorādo “Avalanche” komanda aizvadītajā naktī Rietumu konferences otrās kārtas trešajā spēlē ar 5:2 uzvarēja Sentluisas “Blues”, kas pirmā perioda sākumā zaudēja vārtsargu Džordanu Biningtonu ķermeņa lejasdaļas savainojuma dēļ.

Pirmajā periodā vārtus Kolorādo labā guva Logans O’Konors ar šo golu, izlīdzinot spēles rezultātu. Otrajā trešdaļā “Avalanche” izdevās gūt divus vārtus precīzi bija Nazems Kadri un Arturi Lehkonens. Arī trešajā periodā Kolorādo guva divus vārtus, vienu no tiem guva Neitans Makkinons, bet tukšos vārtos ripu raidīja Arturi Lehkonens, gūstot savu otro golu šajā spēlē.

Rezultātu “Blues” komandā pēc Raiena O’Railija piespēles atklāja Koltons Pereiko. Seintluisas rindās otrajā trešdaļā rezultatīvs bija Raiens O’Railijs, kuram šis bija otrais punkts šajā spēlē. Trešajā periodā “Blues” komanda neguva vārtus. Nākamais sērijas duelis paredzēts 23. maijā plkst. 4:30 pēc Latvijas laika.