“Avalanche” jau devītā uzvara pēc kārtas, “Islanders” iemet septiņus Čikāgā

21/01/2018 10:05

Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) savu devīto uzvaru pēc kārtas svinējusi Kolorado “Avalanche” komanda, kas ar rezultātu 3:1 mājās apspēlēja Ņujorkas “Rangers” komandu. Pa vārtiem un rezultatīvai piespēlei šajā mačā nopelnīja trīs mājinieku hokejisti – Ēriks Džonsons, Neitans Makinons un Miko Rāntanens.

“Avalanche” komanda pēdējo zaudējumu piedzīvoja 28. decembrī, kad mājās ar 1:3 atzina līgas sliktākās komandas – Arizonas “Coyotes” pārākumu. Deviņas no pēdējām desmit spēlēm Kolorado hokejisti ir aizvadījuši mājās, šajā laikā spējot ielauzties Rietumu konferences “play-off” zonā.

Veiksmīga pēdējo piecu spēļu sērija padevusies arī pagājušās sezonas Stenlija kausa finālistei Nešvilas “Predators”, kas, pateicoties šveicieša Kevina Fialas diviem gūtajiem vārtiem, ar 4:3 pieveica Floridas “Panthers”.

Fantastisku spēli uzbrukumā nodemonstrējusi Ņujorkas “Islanders” komanda, kas izbraukumā ar 7:3 pazemoja pēdējā laikā ļoti neizteiksmīgi spēlējošo Čikāgas “Blackhawks”. Divus vārtus guva Entonijs Boviljē, kā arī zaudētāju komandas līderis Patriks Keins. Pieci punkti (1+4) Raiena Pjuloka kontā.

Apkaunojošu sniegumu savās mājās nodemonstrēja Sentluisas “Blues”, kas jau 25. minūtē bija nonākusi iedzinējos ar 0:5 pret zaļo Arizonas “Coyotes”, visā spēlē zaudējot ar 2:5.

Kanādas derbijā lielisku trešā perioda ievadu aizvadīja Toronto “Maple Leafs”, kas pēc Ostona Metjūza, Miča Mārnera un Konora Kerika vārtiem no 1:3 deficīta panāca 4:3 pret katastrofālu sezonu aizvadošo Otavas “Senators”.