“Avalanche” otrajā periodā gūst piecus vārtus un pārtrauc “Rangers” septiņu uzvaru sēriju (VIDEO)

09/12/2021 10:03
Kolorado “Avalache”

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās četras spēles. Kolorādo “Avalanche” mačā ar Ņujorkas “Rangers otrajā periodā guva piecus vārtus un pārtrauca “Rangers” uzvaru sēriju. “Avalanche” ar 7:3 uzvarēja Ņujorkas komandu.

Divus vārtus “Avalanche” labā šajā spēlē guva Logans O’Konors, kurš realizēja vienības piektos un sestos vārtus, kā arī Miko Rantanens, kurš iemeta pirmo un septīto golu. Tāpat uzvarētājiem atzīmējās arī Natans Makinons, Nazems Kadri, Aleks Ņeukuks. Tikmēr zaudētāju rindās veiksmīgi bija Džeikobs Trouba, Nils Lundkvists un Filips Čitils. “Rangers”, zaudējot “Avalanche”, pārtrauca savu septiņu spēļu uzvaru sēriju.

Arī Dalasas “Stars” komanda šonakt pārtrauca savu septiņu spēļu uzvaru sēriju, zaudējot Vegasas “Golden Knights” ar 5:4. Pirmajā periodā “Stars” komandā rezultatīvs bija Džeisons Robertsons. Otrajā trešdaļā komandas guva pa diviem vārtiem, kad Vegasas vienībā golus iemeta Marks Stouns un Džonatans Marčeso, bet pretiniekiem Tailers Segins un Džo Pavelskis. Noslēdzošajās 20 minūtēs ripas vārtos “Golden Knights” komandā raidīja Maiks Amadio, Marks Stouns un Makss Pačioreti, bet Dalasas rindās precīzs bija Pavelskis.

Tikmēr Vankūveras “Canucks” ar 2:1 pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Bostonas “Bruins”. Pamatlaikā mājinieku labā vārtus guva Brūks Besers, bet vārtu vīrs Tečers Demko atvairīja 35 metienus. Bostonas vienībā 60 minūšu laikā ripu vārtos raidīja Patrīss Beržerons. Savukārt izšķirošo pēcspēles metienu realizēja “Canucks”  uzbrucējs Bo Horvats.

Sauso zaudējumu cieta Filadelfijas “Flyers” ar 0:3, zaudējot Ņūdžersijas “Devils”. Šis “Flyers” komandai bija 10 zaudējums pēc kārtas.  Uzvarētājiem vārtus guvuši trīs dažādi hokejisti – Džespers Brats, Deivons Mercers un Maikls Makleods.