“Avalanche” Stenlija kausa otro kārtu sāk ar pārliecinošu uzvaru (VIDEO)

31/05/2021 09:37
Kolorado Avalanche

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa otrajā kārtā notika divas spēles. Ar uzvarām to sāka Tampabejas “Lightning” un Kolorado “Avalanche”.

Pamatturnīra uzvarētāja “Avalanche” ar 7:1 sagrāva Vegasas “Golden Knights”. Pēc 34 nospēlētajām minūtēm rezultāts bija jau 5:0 par labu Kolorado komandai. Otrajā periodā Viljams Kārlsons vienus vārtus atguva, bet mača turpinājumā “Golden Knights” vārtos ielidoja vēl divas ripas.

Ar 2+1 Kolorado rindās atzīmējās Neitans Makkinens un Gabriels Landeskogs, četri (1+3) punkti Keilam Makaram.

Savukārt Stenlija kausa čempione Tampabejas “Lightning” otro kārtu uzsāka ar minimālu panākumu pār Karolīnas “Hurricanes” – 2:1. Rezultātu otrajā periodā atklāja Breidens Points, trešās trešdaļas sākumā Džeiks Bins panāca izlīdzinājumu, bet astoņas minūtes pirms sirēnas Berklejs Gudro izrāva uzvaru “Lightning” vienībai.

Kārtējo reizi lieliski nospēlē Tampabejas vārtsargs Andrejs Vasiļevskis, kurš atvairīja 37 no 38 metieniem.