“Avalanche” turpina perfekti, “Blackhawks” izcīna pirmo uzvaru (VIDEO)

15/10/2019 08:25

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītajā naktī norisinājās divas spēles. Kolorādo “Avalanche” hokejisti turpināja bez zaudējumiem, izcīnot piekto uzvaru tikpat aizvadītajās sezonas spēles, ar 6:3 (4:0, 0:2, 2:1) izbraukumā pārspējot Vašingtonas “Capitals” vienību.

Pamatus uzvarai Kolorādo hokejisti ielika jau spēles pirmajā periodā, kad spēja gūt četrus bezatbildes vārtus, kuri visi tika gūti mača pirmajās desmit minūtēs. Cīņas turpinājumā “Capitals” centās atgriezties spēlē, gūstot divus vārtus otrajā trešdaļā, tomēr cīņas pēdējās divdesmit minūtēs Denveru pārstāvošie hokejisti maču noveda līdz uzvarai.

“Avalanche” komandā vārtus guva seši dažadi hokejisti. Komandas vasaras jaunieguvums Nazems Kadri gūtiem vārtiem pievienoja divas rezultatīvas piespēles, kamēr Miko Rantanens un Neitans Makinons guva vārtus un rezultatīvi piespēlēja.

Ar piecās spēlēs izcīnītiem desmit punktiem “Avalanche” ieņem pirmo vietu Rietumu konferences kopvērtējumā, kamēr uz otro vietu noslīdēja Edmontonas “Oilers”, kas aizvadītajā naktī piedzīvoja pirmo zaudējumu jaunajā sezonā.

Kanādas komandas uzvaru sēriju apturēja Čikāgas “Blackhawks” hokejisti, kuri uzvarēja ar 3:1, izcīnot pirmo panākumu sezonā.

Jau ziņojam par Zemgus Girgensona pārstāvētās Bufalo “Sabres” vienības panākumu pār Dalasas “Stars” dienas agrajā spēlē.