“Avalanche” un “Capitals” izcīna graujošas uzvaras “play-off” spēlēs (VIDEO)

08/05/2022 12:43
Kolorado Avalanche

Kolorādo “Avalanche” un Vašingtonas “Capitals” sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas mačos tika pie pārliecinošām uzvarām. “Avalanche” viesu lomā ar rezultātu 7:3 (2:1, 3:2, 2:0) uzvarēja Nešvilas “Predators” un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 3-0, nonākot viena panākuma attālumā no iekļūšanas Rietumu konferences pusfinālā.

Pirmajā trešdaļā Kolorādo vienības labā vārtus guva Arturi Lehkonens un Neitans Makinons, tomēr, tuvojoties trešdaļas beigām, vienus vārtus atguva Mets Dušēns. Otrā perioda sestajā minūtē neizšķirtu 2:2 panāca Ēli Tolvanens. Kolorādo vienībai vajadzēja piecas minūtes, lai atkal izvirzītos vadībā, šoreiz precīzam esot Gabrielam Landeskūgam.

Pēc vēl spēlētām divām minūtēm mājinieku rindās vārtus guva Romāns Josi, vēlreiz panākot neizšķirtu, taču atlikušajā spēles nogrieznī “Avalanche” guva četrus bezatbildes vārtus, ripu mājinieku vārtos raidot Landeskūgam, Nezamam Kadri, Devonam Teivzam un Valērijam Ņičuškinam.

Savukārt “Capitals” savā laukumā ar rezultātu 6:1 (1:1, 2:0, 3:0) sagrāva regulārās sezonas labāko vienību Floridas “Panthers”, sērijā izvirzoties vadībā ar 2-1. “Capitals” rindās Aleksandrs Ovečkins, Džons Karlsons un Markuss Johansons izcēlās ar vārtiem un rezultatīvu piespēli. Vienīgos vārtus “Panthers” labā guva Džonatans Huberdo.

Vēl Dalasas “Stars” mājinieku lomā ar rezultātu 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) pārspēja Kalgari “Flames” 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 2-1. Ar diviem vārtiem “Stars” labā izcēlās Džo Pavelskis, bet vēl pa vienai ripai “Flames” vārtos raidīja Radeks Faksa un Rūpe Hincs, kamēr mājinieku vārtsargu Džeiku Otingeru izdevās pārspēt Trevoram Lūisam un Eliasam Lindholmam.

Jau ziņots, ka Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” mājas spēlē ar rezultātu 7:4 (4:1, 0:3, 3:0) izcīnīja panākumu pār Ņujorkas “Rangers” un sērijā līdz četrām uzvarām atguva vadību, panākot 2-1.