“Avangard” fārmkluba treneris uzstājas komandas priekšā ar automātu rokās

Ramils Saifulins, sportazinas.com
Ramils Saifulins (pa kreisi) | Foto: VHL

Krievijas augstākās hokeja līgas (VHL) kluba Iževskas “Izhstal” galvenais treneris Ramils Saifulins pēc komandas panākuma par Čeļabinskas “Chelmet” uzstājās hokejistu priekšā ar uzrunu, turot rokās Kalašņikova automatu.

“Kopš šodienas tiek ievesta jauna tradīcija, kāda ir jau daudzās citās komandās. Mēs pārstāvam ieroču meistaru pilsētu (Mihals Kalašņikovs dzīvoja un strādāja Iževskā, sportazinas.com). Pēc katras spēles jūs noteiksiet labāko hokejistu, kurš saņems šo automātu,” paziņoja treneris.

Pirmais “AK-47” saņēma komandas vārtsargs Savelijs Kononovs. “Džeki, apsveicu ar uzvaru. Bet ja mēs slikti spēlēsim, mūs visus nošaus no šī automāta,” pajokoja hokejists.

Jaunajā sezonā “Izhstal” izcīnījusi divas uzvaras trīs mačos un ar pieciem punktiem ieņem otro vietu savā konferencē. Kopš 2019. gada aprīļa Iževskas komanda ir Boba Hārtlija vadītās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Omskas “Avangard” fārmklubs.

Šosezon VHL spēlē astoņi hokejisti no Latvijas – Artūrs Salija, Gunārs Skvorcovs un Kristaps Bazevičs pārstāv Pekinas “KRS-BSU”, bet par trenera asistentu šajā klubā strādā Viktors Ignatjevs. Artūrs Ozoliņš ir Toljati “Lada” spēlētājs, Ēriks Ševčenko turpina spēlēt Novokuzņeckas “Metallurg”, bet Edgars Siksna, Kirils Galoha un Kirils Tambijevs pārstāv Leonīda Tambijeva trenēto VHL čempioni Karagandas “Saryarka”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par