Video. “Avangard” hokejisti izcīna trešo uzvaru pēc kārtas un turpina pakaļdzīšanos KHL Austrumu konferences līderiem

07/12/2016 20:12

Novosibirska (Krievija). 7.dec., LETA. Omskas “Avangard” hokejisti trešdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē viesos ar 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) uzvarēja Novosibirskas “Sibirj” komandu, izcīnot trešo panākumu pēc kārtas, turpinot pakaļdzīšanos Austrumu konferences līderēm.

“Avangard” katrā no periodiem guva pa vieniem vārtiem, 48.minūtē panākot 3:0 savā labā, taču divas minūtes pirms pamatlaika beigām “Sibirj” iemeta goda vārtus, kas gan neglāba mājiniekus no otrā zaudējuma pēc kārtas.

Omskas kluba labā vienus vārtus guva un reizi partnerim asistēja Antons Burdasovs, bet Pjotrs Hohrjakovs un Aleksandrs Kučerjavenko izdarīja pa divām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr dienas otrā spēlē Astanas “Baris” viesos ar 4:3 (2:0, 2:2, 0:1) uzvarēja Jekaterinburgas “Avtomobilist”, pārtraucot trīs zaudējumu sēriju, bet pretiniekiem sagādājot ceturto neveiksmi pēc kārtas.

Kazahstānas kluba astoņi spēlētāji nopelnīja pa vienam rezultativitātes punktam, bet uzvaras vārtus iemeta Konstantins Puškarjovs. Savukārt “Avtomobilist” komandā ar diviem precīziem metieniem izcēlās Antons Garejevs.

Austrumu konferences līdere ar 81 punktu 38 mačos ir pašreizējā Gagarina kausa glabātāja Magņitogorskas “Metallurg”, kamēr “Avangard” kā Černišova divīzijas līdere ar 77 punktiem 39 mačos ir otrā, turnīra tabulā esot augstāk nekā 79 punktus guvusī Kazaņas “Ak Bars”. Sesto vietu šajā konferencē ar 55 punktiem ieņem Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral”, bet Kristapa Sotnieka un Edgara Masaļska Toljati “Lada”, kuru stūrē Artis Ābols, ar 45 punktiem ir 12.pozīcijā.

Tikmēr visas līgas un Rietumu konferences līdere ar 96 punktiem 38 mačos ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA, kamēr otrā ar 88 punktiem ir Maskavas CSKA, kas gan aizvadījusi 40 spēles. Tikmēr Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kuru trenē Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, 39 spēlēs iekrājusi 72 punktus un ir trešā, Artūra Kuldas pārstāvētā Helsinku “Jokerit” ar 62 punktiem ir konferences piektajā pozīcijā, bet Mārtiņš Karsums un Maskavas “Dinamo” ar tikpat punktiem ir pozīciju zemāk.

Savukārt Latvijas vienība Rīgas “Dinamo” ar 31 punktu 37 spēlēs ir pēdējā starp 14 vienībām, no izslēgšanas turnīra zonas atpaliekot jau par 29 punktiem.