“Avangard” negaidīti zaudē “Torpedo”, “Spartak” nespēj gūt vārtus pret “Avtomobilist”

13/01/2021 22:27
Bobs Hārtlijs

Šovakar Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Omskas “Avangard” savā laukumā piedzīvoja zaudējumu ar 3:5 pret Ņižņijnovgorodas “Torpedo” ar Sandi Ozoliņu treneru kolektīvā.

40 minūšu laikā “Avangard” divas reizes izvirzījās vadībā, tomēr abos gadījumos viesi spēja panākt izlīdzinājumu. Pēc 47 nospēlētajām minūtēm rezultāts bija 3:3, savukārt astoņas minūtes pirms sirēnas „Torpedo” uzbrucējs Antons Šenfelds mazākumā izvirzīja savu komandu vadībā. Tikmēr 70 sekundes pirms pamatlaika beigām punktu pielika Damirs Žafjarovs.

Jāatzīmē, ka spēles laikā “Torpedo” divas no piecām ripām iemeta mazākumā.

Pēc mača skarbs bija “Avangard” stūrmanis Hārtlijs, noradot, ka ar šādu sniegumu viņa trenētā komanda nekad nespēs uzvarēt.

Jānis Kalniņš palika rezervē izbraukuma spēlē, kurā viņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit” papildlaikā ar 2:3 zaudēja Austrumu konferences pastarītei – Ņižņekamskas “Neftekhimik”. Krievijas komandas otros vārtus guva bijušais rīdzinieks Brendons Makmilans, izvirzot savu komandu vadībā ar 2:0. Somijas vienība spēja panākt izlīdzinājumu, tomēr papildlaika pēdējās sekundēs atzina pretinieku pārākumu.

Tikmēr Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas “Spartak” savā laukumā ar 0:1 zaudēja Jekaterinburgas “Avtomobilist”. Vienīgos vārtus 13. minūtē guva Vjačeslavs Ļitovčenko.