“Avangard” vadītājs: Strādājam, lai nākotnē kāds no Hārtlija palīgiem varētu nomainīt viņu pie komandas stūres

21/06/2021 23:10

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Omskas “Avangard” direktoru padomes priekšsēdētājs Aleksandrs Krilovs sarunā ar “Bolshoy Sport” pastāstījis par galvenā trenera Boba Hārtlija lomu komandā.

Savā trešajā sezonā pie komandas stūres kanādietis aizveda “Avangard” līdz Gagarina kausam, 2021. gada finālā ar 4-2 apspēlējot Maskavas CSKA. Kad Hārtlijs parakstīja līgumu ar klubu, tas bāzējās Omskā, taču drīz vien kļuva zināms, ka “Avangard” arēna atrodas kritiskā stāvoklī un būs nepieciešama tās nojaukšana. Komanda pārcēlās uz Maskavas apgabala pilsētu Balašihu, kur pavadījusi jau trīs sezonas. Plānots, ka 2022./2023. gada sezonā “Avangard” varēs atgriezties Omskā, kur pašlaik norisinās arēnas būvniecība.

“Protams, es gribētu izdarīt tā, lai Bobs trenē “Avangard” pēc kluba atgriešanās Omskā. Hārtlijs ir fanātiski uzticīgs hokejam, vairs nezinu nevienu tādu cilvēku. Viņam vienalga, kur dzīvot – Omskā, Monreālā vai Balašihā, jo viņš visu laiku pavada hokeja laukumā.  Klubā visi saprot Hārtlija kultūru par treniņiem, atjaunošanas procesu, ēdināšanu un izmanību detaļām.

Tajā pašā laikā galvenais treneris neiejaucās lietās, kuras nav saistītas ar hokeju. Nesūdzas par kalendāru un citiem faktoriem, strādā ar to, kas ir. Bobs uzskata, ka mūsu līga ir ļoti spēcīga, viņam patīk šeit trenēt. Strādājam, lai nākotnē kāds no viņa palīgiem varētu nomainīt Bobu pie komandas stūres,” teica Krilovs.

Hārtlija līgums ar “Avangard” ir spēkā līdz 2022. gadam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mareks Mejeris
01/08/2021 21:01

Latvijas vīriešu izlase rezultatīvā mačā Valmierā apspēlē Slovākiju

Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien Valmierā pārbaudes spēlē uzvarēja Slovākiju. Spēle Vidzemes Olimpiskajā centrā beidzās ar rezultātu 91:84 (21:20, 29:19, 21:27, 20:18). Latvijas izlasē rezultatīvākais bija Rihards Lomažs, kurš guva…