“Avangard” vaino žurnālistus čehu hokejista neiegūšanā

Pavels Zaha, sportazinas.com
Pavels Zaha | Foto: NHL/Devils

Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Omskas “Avangard” ģenerālmenedžeris Maksims Sušinskis pavēstījis, ka dēļ žurnālistu darbībām komandai nav izdevies iegūt čehu uzbrucēju Pāvelu Zahu.

“Tas notika, jo jūsu kolēģis par daudz “runā”, citu vārdu man atrast grūti. Norāva mums visu darījumu,” par Zahas potenciālo pievieošanos komandai sarunā ar žurnālistiem sacīja Sušinskis.

Vakar 22 gadus vecais uzbrucējs parakstīja trīs gadu vienošanos ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubu Ņūdžersijas “Devils”, bet pirms tam krievu medijos izskanēja informācija, ka hokejists jau saskaņojis nosacījumus, lai pievienotos “Avangard”.

Zaha bija ierobežoti brīvais aģents, ar kuru “Devils” vēl nebija vienojušies par sadarbības turpināšanu, bet izskanējusī informācija par hokejista došanos uz Krieviju, likusi “Devils” nevilcināties un parakstīt jaunu līgumu.

Arī Hārtlijs bija neapmierināts ar nojukušo darījumu. “Paralēli ar hokeju vienmēr iet spēle ar medijiem. Kad sāku strādāt NHL, jautāju zinošiem cilvēkiem, kā runāt ar žurnālistiem: ko teikt, bet par ko nerunāt. Vienmēr būs baumas: ka kādu atlaidīs, nopirks vai pārdos. Žurnālisti – tādi paši darbinieki kā mēs tikai citā sfērā. Ir kārtīgi, bet ir arī tādi, kuriem nav tādu īpašību. Mēs ar informāciju dalamies ar tiem, kuriem uzticamies,” par Zahas lietu sacīja Hārtlijs.

Iepriekšējā sezonā Zaha Ņūdžersijas “Devils” rindās aizvadīja 61 spēli, izceļoties ar 25 rezultativitātes punktiem: 13 vārtu guvumi un 12 piespēles. Zahu “Devils” 2015.gadā NHL draftā izvēlējās ar augsto sesto numuru.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par