Avdija par Porziņģi: Visa komanda jūt, ka mūsu ķīmija ir lieliska

29/03/2023 10:34
Nokopēts
Kristaps Porziņģis un Deni Avdija

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Vašingtonas “Wizards” spēlētājs Deni Avdija pēc aizvadītās spēles pret Bostonas “Celtics” veltījis atzinīgus vārdus latvietim Kristapam Porziņģim.

Jau vēstīts, ka “Wizards” ar rezultātu 130:111 apspēlēja “Celtics”, pārtraucot pretinieku trīs uzvaru sēriju. Porziņģis laukumā pavadīja 33 minūtes un 58 sekundes, kļūstot par spēles rezultatīvāko spēlētāju. Latvietis izcēlās ar 32 (1.p. 1/1; 2.p. 11/16; 3.p. 3/5) punktiem, 13 atlēkušajām bumbām, sešām rezultatīvām piespēlēm. Labs sniegums izdevās arī Avdijam, kurš atzīmējās ar 25 punktiem, 10 bumbām zem groziem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

“Viņš no manis vēlas labāko un es to ļoti cienu,” par Porziņģi izteicās Avdija. “Mums abiem līdz NBA ir bijis līdzīgs ceļš. Mēs līgā ienācām kā jauni spēlētāji no Eiropas, tāpēc viņš mani saprot un zina, kam es eju cauri. Sliktos brīžos viņš ir ar mani un arī labos momentos viņš priecājas kopā ar mani. Mēs esam izveidojuši lieliskas attiecības, jo tad, kad viņam ir sliktākas dienas, tad viņš var būt ar mani. Mēs vienmēr smejamies kopā un runājam.”

“Domāju, ka visa komanda jūt, ka mana un Kristapa ķīmija ir ļoti laba. Visi ir lieliski cilvēki, ne tikai basketbolisti. Uzskatu, ka tieši tas ir svarīgākais ģērbtuvē. Protams, ka neesam uzvarējuši daudz spēļu šajā sezonā, bet mūsu komandā ir lieliski cilvēki. Man ir lieliskas attiecības ar Porziņģi, bet visi komandas biedri ir ļoti atbalstoši,” atzina basketbolists.

Fenomenālais Porziņģis dominē un ierāda vietu “Celtics” (VIDEO)

Avdija pēc savas karjeras labākās spēles velta atzinīgus vārdus Porziņģim

Izraēliešu talants Avdija par Porziņģi: Patiešām lieliski, ka viņš ir mūsu komandā!

Porziņģis izsaiņo Avdijas “dāvanu” un iekļūst dienas topā (VIDEO)

TOP notikumi
1
X
2
1.27
5.75
11.5
15.5
7.5
1.18
4.1
4.75
1.62
1.5
5
5
2.4
3
3.25
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām