Avoti atklāj “Wizards” plānus saistībā ar Porziņģa jauno līgumu

24/01/2023 10:01
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Vašingtonas “Wizards” gaidāmajā starpsezonā plāno parakstīt jaunus līgumus ar Kristapu Porziņģi un arī ar Kailu Kuzmu, situācijai pietuvināti avoti pavēstījuši apskatniekam Markam Steinam.

Vakardien no “Wizards” uz “Lakers” tika aizmainīts Rui Hačimura, kas deva iespēju Vašingtonai atbrīvoties no līdzekļiem, kas finansiāli ļautu piedāvāt jaunus līgumus gan Porziņģim, gan Kuzmam. Avoti norāda, ka abi “Wizards” basketbolisti noraidīs pieejamās “spēlētāju opcijas” un kļūs par neierobežoti brīvajiem aģentiem.

Oficiāli: “Wizards” aizmaina Hačimuru

Tāpat avoti ziņo, ka “Wizards” organizācija ir arvien vairāk pārliecināta, ka spēs noturēt komandā Kuzmu. Tikmēr Steins piebilst, ka Porziņģis šobrīd ir apmierināts ar savu situāciju “Wizards” klubā. Vakar kļuva zināms, ka Porziņģis savainojuma dēļ nespēlēs tuvākās nedēļas.

Porziņģis potītes traumā iedzīvojās 21. janvāra mačā pret Orlando “Magic”. Latvijas basketbolists traumu guva trešās ceturtdaļas vidū, kad neveiksmīgi piezemējās uz kreisās kājas. Kā atklājusi “Wizards” komanda, ka rehabilitācija ritēs vairākas nedēļas un to laikā tiks novērtēta situācija.

Šobrīd liepājnieks aizvada vienu no savas NBA karjeras labākajām sezonām, regulārā čempionāta nospēlētajā 41 mačā caurmērā izceļoties ar 22,1 punktiem, 8,8 atlēkušajām bumbām un 1,5 bloķētiem metieniem.

Porziņģis atklāj savus plānus par līguma pēdējo gadu

Divu NBA klubu pārstāvji uzskata, ka Porziņģim jāatsakās no “spēlētāja opcijas” 36 miljonu dolāru apmērā

Avoti: “Wizards” vēlas uz ilgu laiku paturēt komandā Porziņģi

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5
3.4
1.77
3.1
3.1
2.4
1.55
4.1
6
1.28
5.5
11
2.05
3.75
3.3
2.2
4
2.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām