Avots: Bragins “uz papīra” būs ROC olimpiskās komandas galvenais treneris, taču svarīgākos lēmumus pieņems Znaroks

04/09/2021 11:43
Nokopēts
Oļegs Znaroks, www.sportazinas.com

Kādreizējais Latvijas hokeja izlases stūrmanis Oļegs Znaroks plāno atgriezties Krievijas olimpiskās komitejas (ROC) treneru korpusā uz 2022. gada Pekinas ziemas olimpisko spēļu laiku, informē “Telegram” kanāls “Hockey without spectators”.

Jau ziņots, ka olimpiskajā hokeja turnīrā, kas risināsies nākamā gada februārī jeb pēc nepilna pusgada, varēs piedalīties arī Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētāji, tādēļ sagaidāms, ka turnīrs būs daudz spēcīgāks nekā tas bija 2018. gadā. Phjončhanas spēlēs nomināli spēcīgākās komandas ne tuvu nebija labākajos sastāvos, kas pavēra iespējas citām valstsvienībām, piemēram, Vācijai, kas izcīnīja sudrabu.

“Hockey without spectators” informē, ka ROC komandā galvenā trenera amatu “uz papīra” saglabās Valērijs Bragins, taču visus svarīgākos lēmumus pieņemšot Znaroks. Latvijā labi zināmais speciālists 2018. gadā bija ROC vienības stūrmanis, palīdzot komandai izcīnīt zelta medaļas Phjončhanā.

Jau ziņots, ka Latvijas izlase augusta izskaņā Harija Vītoliņa vadībā nodrošināja sev dalību Pekinas olimpiādē. Vītoliņš pēc vienas no spēlēm atklāja, ka viņam maču laikā padomus no tribīnēm devis Znaroks, turklāt pēc tam, kad Latvija guva izšķirošo uzvaru pret Franciju, Znaroks bija redzams uz “Arēnas Rīga” ledus kopā ar Viesturu Koziolu un citiem Latvijas izlases pārstāvjiem.

Znaroks ir olimpiskais un pasaules čempions, kā arī trīskārtējs Kontinentālās hokeja līgas (KHL) uzvarētājs. 58 gadus vecais speciālists iepriekš vairākus gadus strādāja arī Latvijas izlasē gan kā asistents, gan kā galvenais treneris.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
2.76
4.78
2.23
8.5
4.8
1.27
3.4
3.2
2.2
1.23
6.25
11
2.8
3.25
2.55
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām