Avots: “Chelsea” negrasās apstāties un lūkos iegūt Pasaules kausa labāko jauno spēlētāju

30/01/2023 09:19
Nokopēts
Enzo Fernandess

Anglijas premjerlīgas komanda Londonas “Chelsea” atsākusi sarunas ar Portugāles čempionāta klubu Lisabonas “Benfica” par argentīnieša Enzo Fernandesa iegādi, ziņo žurnālists Fabricio Romano.

“Chelsea” jau ziemas transfēru perioda sākumā bija izrādījusi interesi par 22 gadus veco talantu, taču “Benfica” norādīja, ka spēlētāju būtu gatava pārdot tikai par izpirkuma maksu, kas ir 120 miljonu eiro apmērā. Pēc šī Lisabonas kluba uzstādījuma Londonas vienība interesi pārtrauca, taču, kā vēsta Romano, tad “Chelsea” atkal atsākusi sarunas un Fernandesu vēlētos iegūt par katru cenu un būtu gatava šķirties no prasītajiem 120 miljoniem.

Abas puses šodien sēdīsies pie sarunu galda. Lai gan Romano vēsta, ka “Benfica” prezidents, Portugāles leģenda Rui Košta argentīnieti nekādā gadījumā nevēlas pārdot, tad “Chelsea” ar savu uzstājību darījumu vēlas nokārtot pēc iespējas ātrāk. Ja “Chelsea” iegādāsies Fernandesu, tad tas būs jauns kluba rekorddarījums – iepriekš par 113 miljoniem tika iegādāts Beļģijas uzbrucējs Romelu Lukaku.

Argentīniešu pussargs uz Eiropu pārcēlās pērn vasarā un “Benfica” klubā viņš veiksmīgi iejutās, izpelnoties augusta un oktobra/novembra mēnešu labākā spēlētāja godu Portugāles čempionātā. Tomēr visai futbola pasaulei viņš par sevi lika runāt gada izskaņā aizvadītajā Pasaules kausā, kur viņš bija viens no Argentīnas izlases atslēgas spēlētājiem un sekmēja valsts triumfu finālturnīrā. Fernandess tika atzīts par Pasaules kausa labāko jauno spēlētāju.

Jāpiemin, ka “Chelsea” sava jaunā īpašnieka Toda Bolija vadībā pēdējos divos transfēru periodos jau iztērējusi aptuveni 490 miljonus eiro, kamēr šoziem Londonas klubs septiņos darījumos jau šķīries no aptuveni 215 miljoniem.

Iegādāti tādi spēlētāji kā Noni Madueke no Eindhovenas PSV, Mihailo Mudriks no Doņeckas “Shakthar”, Kotdivuāras uzbrucējs Dāvids Fofanā un brazīliešu pussargs Andrejs Santušs, kuri iepriekš spēlēja attiecīgi Norvēģijas klubā “Molde” un Brazīlijas čempionāta vienībā “Vasco Da Gama”, “Monaco” aizsargs Benuā Banjašils, līdz sezonas beigām īrē iegūts Žuau Fēlikss no Madrides “Atletico”, kamēr vakar “Chelsea” savā īpašumā par 35 miljoniem ieguva Lionas “Olympique” aizsargu Malo Gusto. “Chelsea” ziemas transfēru periodā iztērējusi  vairāk nekā visas pārējās Francijas, Itālijas, Vācijas un Spānijas līgas komandas ir iztērējušas kopā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5
3.4
1.77
3.1
3.1
2.4
1.55
4.1
6
1.28
5.5
11
2.05
3.75
3.3
1.5
5
4.6
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām