Avots: “Dinamo” budžets esot apstiprināts

Juris Savickis, sportazinas.com
Juris Savickis | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas () komandas Rīgas “Dinamo” budžets esot apstiprināts, ziņo tiešsaistes saziņas platformas “Telegram” kanāls “Hockey without spectators”.

“Mūsu rīcībā ir informācija, ka “Dinamo” tuvākajā laikā uzsāks aktīvu komandas sastāva komplektēšanu,” rakstīts kanālā. “Komandas budžets nākamajai sezonai ir apstiprināts.”

“Hockey without spectators” kanālā atzīmētas arī citas svarīgas lietas saistībā ar “Dinamo”. Proti, ņemot vērā Eiropas Savienības ierobežojumus, kas saistīti ar Krievijas iedzīvotāju ieceļošanu ES teritorijā, varētu būt apdraudēta Latvijas Dzelzceļa kausa norise.

Tāpat nav skaidrības, kā “Dinamo” uzņems krievu klubus nākamajā regulārajā sezonā. Šodien KHL televīzijas kanāla komentētājs Leonīds Vaisfelds jau izteicās, ka diez vai “Dinamo” būtu apmierināti mājas spēles aizvadīt Krievijā.

“Hockey without spectators” arī raksta, ka Rīgas komandas direktoru padome šobrīd lemj par galvenā trenera jautājumu. Lai arī iepriekš izskanēja informācija, ka galvenie kandidāti ir Pēteris Skudra vai Vjačeslavs Kozlovs, tad tagad jaunākā informācija liecina, ka klubs izvēli izdarīs starp Skudru un Borisu Mironovu. Kozlovs vai Valērijs Kuļibaba Rīgas komandu netrenēšot.

Mironovs pagājušajās divās sezonās bija galvenā trenera asistents Ņižņekamskas “Neftekhimik” vienībā, bet kā spēlētājam viņam ir bagātīga pieredze Nacionālajā hokeja līgā (NHL), kur viņš aizvadījis 716 mačus un sakrājis 307 punktus.

Lielākā daļa KHL komandu sastāvus jau ir nokomplektējušas, bet “Dinamo” līgumi uz nākamo sezonu ir vien dažiem hokejistiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par