Avots: Durants otro gadu pēc kārtas nepiedalīsies Zvaigžņu spēlē

26/01/2022 22:18
Nokopēts
Kevins Durants

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Bruklinas “Nets” zvaigzne Kevins Durants otro gadu pēc kārtas nepiedalīsies Zvaigžņu spēlē, kļuvis zināms “Yahoo Sports” apskatniekam Krisam Heinsam.

Janvāra vidū Durantam tika konstatēts kreisās kājas ceļgala iekšējās saites sastiepums. Komanda gan neprecizēja viņa atgriešanās laiku, taču Ziemeļamerikas medija ESPN apskatnieks Adrians Vodžnarovskis ziņoja, ka klubs sagaida Duranta atgriešanos laukumā pēc aptuveni četrām līdz sešām nedēļām, kad spēlētājs pilnībā atveseļosies pēc rehabilitācijas kursa.

Paredzams, ka, izlaižot Zvaigžņu spēli, Durants turpinās rehabilitāciju, lai būtu pilnībā gatavs atgriezties “Nets” sastāvā pirms izslēgšanas spēlēm. Jāatgādina, ka traumas dēļ uzbrucējs nepiedalījās arī iepriekšējās sezonas Zvaigžņu spēlē. Šajā sezonā Durants vidēji izcēlies ar 29,3 punktiem, 7,4 atlēkušajām bumbām un 5,8 rezultatīvām piespēlēm.

Neilgi pirms Zvaigžņu spēles līdzjutēju balsojuma noslēguma Durants bija viens no visvairāk balsu saņēmušajiem basketbolistiem. Tāpat viņš bija līderis balsu skaitu ziņā starp visiem Austrumu konferences spēlētājiem. Zvaigžņu spēle 20.februārī norisināsies Klīvlendā.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām