Par Latvijas izlases basketbolistu Artūru Žagaru interesi izrādījuši Spānijas, Vācijas un Lietuvas līgu klubi, vēsta žurnālists Žordi Simo.
23 gadus vecais saspēles vadītājs šobrīd Latvijas izlases sastāvā aizvada lielisku Pasaules kausa izcīņu, kas aktivizēties licis vairākiem Eiropas vadošo līgu komandām – Žagars joprojām ir brīvais aģents.
Tiek lēsts, ka Žagara pārvilināšanā aktīvi iesaistījušies ULEB Eirolīgā spēlējošās Spānijas komandas Vitorijas “Baskonia” un “Valencia”. Žagara atgriešanos Spānijā gan varētu apgrūtināt tas, ka šiem klubiem vispirms būs jāvienojas ar Badalonas “Joventut” – Žagara karjeras pirmo profesionālo komandu, kurai Spānijā pieder tiesības uz latvieti.
Vēl par Žagaru interesi izrādījuši divi nenosaukti Vācijas bundeslīgas klubi, kā arī ambiciozā Lietuvas līgas (LKL) komanda Viļņas “Wolves”, kas nākamsezon spēlēs ULEB Eirokausā. Jāpiemin, ka Žagars 2021./2022. gada sezonas izskaņā spēlēja Vācijā, bet aizvadītajā sezonā – citā LKL vienībā Ķēdaiņu “Nevežis”.
Pasaules kausā Žagars piecās spēlēs izcēlies ar vidēji 14,2 punktiem, sešām rezultatīvām piespēlēm un 2,3 atlēkušajām bumbām. Latviešā vairākas izspēles ar viņa dalību tika iekļautas turnīra dienas labāko momentu topā, tostarp no vairākiem prestižiem ārvalstu medijiem viņš izpelnījis atzinības kā viens no PK labākajiem spēlētājiem.
Valencia Basket mostró interés hace un tiempo, pero finalmente no ejecutaron la operación. Veremos si la retoman.
Baskonia ha entrado de lleno y quiere incorporarle.
También tiene una buena oferta del Wolves Vilnius de la EuroCup.
Dos equipos alemanes también al acecho. https://t.co/e1XndVZxdJ
— Jordi Valle Simó (@jordivs24) September 6, 2023
Lielā diena – Latvijas izlase sāks savu vēsturē pirmo PK finālturnīru
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu