Timmas un Daira Bertāna pārstāvētā “Khimki” šķiras no galvenā trenera

15/01/2021 15:32

Latvijas basketbolistu Daira Bertāna un Jāņa Timmas pārstāvētā kluba Maskavas apgabala “Khimki” komandas galvenais treneris lietuvietis Rims Kurtinaitis ir atlaists no amata, viņa vietā stājoties Andrejam Malcevam, piektdien savā tīmekļa vietnē paziņoja klubs. Pirmais par to, ka Kurtinaiša un “Khimki” ceļi ir šķīrušies, paziņoja lietuviešu žurnālists Donats Urbons.

“Khimki” atlaiž treneri Kurtinaiti. Viņa palīgs Aleksandars Trifunovičs ir iecelts pagaidu trenera amatā,” rakstīja lietuviešu žurnālists “Twitter”. Vēlāk klubs apstiprināja Kurtinaiša atlaišanu, taču par viņa pienākumu izpildītāju pagaidām iecelts cits speciālists Maļcevs. Kluba tīmekļa vietnē vēstīts, ka Kurtinaitis atlaists “komandas šīs sezonas neapmierinošo rezultātu dēļ”.

“Mēs augstu vērtējam Kurtinaiša ieguldījumu kluba attīstībā, ar viņu saistās labākās mūsu kluba vēstures lappuses, taču šajos apstākļos mums nebija citas iespējas,” par atlaišanu saka “Khimki” ģenerāldirektors Pāvels Astahovs. “Mēs nolēmām atlaist Kurtinaiti un iecelt Malcevu par galvenā trenera pienākumu izpildītāju. Tas ir labs krievu speciālists, kuram ir gan galvenā trenera pieredze, gan daudzi tituli ar jauniešu komandām, gan darbs veiksmīgāko Eiropas treneru vadībā.”

Pie “Khimki” komandas stūres Kurtinaitis stājās 2019.gadā. “Khimki” komanda šosezon Eirolīgā bija uzvarējusi tikai divās no 20 spēlēm un bija pēdējā starp 18 komandām, kamēr Vienotajā līgā jeb Krievijas čempionātā tā ar bilanci 5-5 ieņem septīto vietu 13 komandu konkurencē.

Pieslēgties

Dienas fokusā

06/03/2021 22:41

Bļugeram lielākais spēles laiks starp uzbrucējiem pret “Flyers” (VIDEO)

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 4:3 pārspēja Filadelfijas “Flyers”, revanšējoties par iepriekšējā spēlē piedzīvoto zaudējumu. Latvietis laukumā bija 19 minūtes un 14 sekundes, kas…