Avots: “Trail Blazers” atsākusi aktīvas sarunas par Lilarda aizmainīšanu

16/09/2023 08:45
Nokopēts
Damians Lilards

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Portlendas “Trail Blazers” atsākusi aktīvas sarunas ar citām līgas komandām par Damiana Lilarda aizmainīšanu, ziņo Ziemeļamerikas medija ESPN apskatnieks un insaideris Adrians Vodžnarovskis.

“Pēdējo 10-14 dienu laikā “Trail Blazers” ir bijis daudz vairāk sarunu ar komandām nekā pēdējā pusotra mēneša laikā,” atklāj žurnālists. “Portlenda cenšas iesaistīt arī citas komandas, lai iegūtu sev nepieciešamo aktīvu paketi – drafta izvēles un jaunos spēlētājus.”

“Labākais ieguvums varētu būt veterāns, kurš “Trail Blazers” nav vajadzīgs, bet varētu interesēt kādu trešo komandu,” turpina Vodžnarovskis. “Viņi šobrīd sazinās ar daudzām organizācijām, cenšoties izprast atbilstošu struktūru iespējamai Damina Lilarda aizmainīšanai. Redzēsim, kas notiks līdz treniņnometnes sākumam.”

Jau vēstīts, ka 1. jūlijā Lilards paziņoja klubam par vēlmi tikt aizmainītam. Sākotnēji galvenās kandidātes uz Lilarda iegūšanu bija Maiami “Heat” un Losandželosas “Clippers”, kā arī Filadelfijas “76ers”, taču vēlāk basketbolists sarunā ar komandas vadību pavēstījis, ka viņš akceptēs maiņu tikai uz “Heat”. Pieejamā informācija liecina, ka amerikāņa pozīcija ir stingra – aizmainīšana uz Maiami vai bastošana.

Savukārt “Sportsnaut” ziņoja, ka gadījumā, ja Lilards tiks aizmainīts nevis uz “Heat”, bet uz citu vienību, viņš vienkārši neieradīsies uz komandas pirmssezonas treniņnometni. Tikmēr cits apskatnieks Berijs Džeksons pauda viedokli, ka “Trail Blazers” nav “motivēta” Lilardu aizmainīt tieši uz “Heat”, jo Maiami komandas piedāvājums tai nešķiet saistošs.

Lilards ir viens no lielākajiem pelnītājiem NBA. Viņam šosezon alga būs 45,6 miljoni dolāru, bet nākamajās sezonās pēc tam attiecīgi 48,8, 58,5 un 63,2. Zvaigžņotais saspēles vadītājs aizvadīja savu karjeras rezultatīvāko sezonu. Viņš 58 spēlēs izcēlās ar vidēji 32,2 punktiem un 7,3 rezultatīvām piespēlēm.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām