Avots: Vairāki Latvijas hokeja speciālisti nākamsezon plāno turpināt darbu KHL

24/05/2022 20:35
Nokopēts
Sergejs Naumovs, www.sportazinas.com

Nākamsezon darbu Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) plāno turpināt vairāki Latvijas hokeja speciālisti, ziņo “Sport-Express” žurnālists Mihails Zislis, atsaucoties uz avotiem komandu struktūrās.

“Šajā Baltijas valstī ir arī drosmīgi cilvēki, kuriem izvēles brīvība ir svarīgāka par politisko dienaskārtību. Mani avoti saka ka nākamsezon KHL plāno turpināt strādāt Leonīds Tambijevs (Vladivostokas “Admiral” galvenais treneris), Sergejs Naumovs (Maskavas CSKA vārtsargu treneris) un Aldis Āboliņš (Omskas “Avangard” video treneris).”

Jau ziņots, ka 24.februārī Krievija uzbruka Ukrainai un jau trīs mēnešus šīs valsts teritorijā norisinās karš. Šī iemesla dēļ Latvijas hokeja pārstāvjiem tika ieteikts izbeigt darba attiecības ar Krievijas klubiem. Pēc kara sākuma Krieviju atstāja Latvijas izlases video treneris Pēteris Groms un Magņitogorskas “Metallurg” galvenā trenera asistents un aizsargu treneris Viktors Ignatjevs.

Neskatoties uz politisko situāciju, darbu KHL klubos nolēma turpināt trīs Latvijas speciālisti –  Omskas “Avangard” videotreneris Aldis Āboliņš, Maskavas CSKA vārtsargu treneris Sergejs Naumovs un Latvijas hokeja leģenda Leonīds Tambijevs, kurš iepriekš intervijā KHL oficiālajai mājaslapai apstiprināja savu vēlmi turpināt darbu Vladivostokas “Admiral” galvenā trenera amatā. Zislis norāda, ka visi trīs minētie Latvijas speciālisti savus plānus nav mainījuši un arī nākamsezon plāno strādāt Krievijas komandās.

Tāpat Zislis norāda, ka Latvijas trenerim Pēterim Skudram tika piedāvāts darbs KHL komandā Habarovskas “Amur”, taču speciālists nolēma uzaicinājumu noraidīt. “Mani avoti saka, ka tas ir politisku iemeslu dēļ. Es netaisos nevienu vainot šādos lēmumos. Katrs pats nosaka savas prioritātes,” piebilda žurnālists.

TOP notikumi
1
X
2
5.78
4.35
1.54
1.49
4.34
6.52
4.15
3.34
1.95
1.2
-
3.75
2.55
-
1.42
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām