Avots: Vairums NBA spēlētāju iebilst pret sezonas sākumu šogad

Losandželosas
Losandželosas "Lakers" - 2019./20. gada sezonas NBA čempioni | Foto: EPA/ERIK S. LESSER

Lielākā daļa no Nacionālās basketbola asociācijas () spēlētājiem nevēlas, lai 2020./2021. gada sezona tiktu uzsākta šogad, ziņo “Yahoo Sports”.

NBA uzsākusi pārrunas ar spēlētāju arodbiedrību par sezonas sākšanu 22. decembrī. Tomēr tik agri tā tomēr varētu nesākties, vēsta žurnālists Kriss Heinss. “Basketbolisti izdara spiedienu uz līgu, lai turnīra pirmais mačs notiktu 18. janvārī, savukārt brīvo aģentu tirgus varētu sākties 1. decembrī.”

Iepriekš publiskajā telpā izskanēja daudz jautājumu un bažu par nākamās sezonas sākumu. Viens no lielākajiem strīdu iemesliem ir nākamās sezonas sākums. Proti, ja komandas laukumā dosies jau decembra beigās, tad pārtraukums starp divām sezonām būs mazāks par trīs mēnešiem. Tas varētu novest pie situācijas, ka līgas zvaigznēm būs nepieciešama papildus atpūta. Par šāda scenārija iespējamību savā “Twitter” kontā raksta Losandželosas “Lakers” basketbolists Džareds Dadlijs.

“Šovs turpināsies, bet neraudiet, kad zvaigznes nebūs redzamas televīzijā. Tas attiecas uz komandām, kuras aizvadījušas pilnu sezonu,” viedokli pauda NBA čempions.

Līdzīgu domu pauda arī “Lakers” aizsargs Denijs Grīns, kurš pārliecināts, ka vairums no viņa komandas biedriem nevēlēsies spēlēt tik agri. “Ja mums pateiks, ka nākamā sezona sākas decembrī, domāju, ka lielākā daļa no puišiem teiks, lai tas notiek bez viņiem. Nedomāju, ka Lebrons Džeimss spēlēs sezonas pirmajā mačā, pat sezonas pirmajā mēnesī. Iespējams, viņš trenēsies ar mums. Nedomāju, ka puiši gribēs spēlēt. Brīvprātīgi noteikti nē,” teica Grīns “Ringer” podkāstā.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par