Avots: Vokers varētu atgriezties “Hornets” sastāvā

18/03/2022 18:44
Nokopēts
Kemba Vokers

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas “Knicks” spēlētājs Kemba Vokers pēc šīs sezonas varētu atgriezties Šarlotas “Hornets” rindās, avoti pavēstījuši “New York Post” žurnālistam Markam Bermanam.

“Atsaucoties uz NBA avotu, Vokers trenējas Šarlotā, kur ir viņa iepriekšējās mājas, kā arī Ņujorkā, ceļojot turp un atpakaļ,” vēsta Bermans. “Vokera māte joprojām dzīvo Šarlotā un “Hornets” varētu būt potenciālais galamērķis basketbolista karjeras turpinājumam.”

Šobrīd Vokers ir ārpus “Knicks” rotācijas un spēlētājs ar komandu februārī vienojās, ka šajā sezonā vairs laukumā nedosies. Tas nozīmē, ka Vokers savu pēdējo maču “Knicks” rindās jau ir aizvadījis. “Hornets” organizācijā Vokers ir pavadījis astoņas sezonas.

Sarežģījumus gaidāmajā starpsezonā pievienoties “Hornets” varētu sagādāt Vokera spēkā esošais 9,1 miljonu ASV dolāru līgums, kurš noslēgsies tikai pēc 2022./2023. gada sezonas beigām.  31 gadu vecais amerikānis šosezon laukumā devies 37 spēlēs, atzīmējoties ar 11,6 punktiem, 3,0 atlēkušajām bumbām un 3,5 piespēlēm. Jāatzīmē, ka Vokers ir četrkārtējais Zvaigžņu spēles dalībnieks.

TOP notikumi
1
X
2
    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām