Avots: “Wizards” par Kuzmu grib iegūt vērtīgākas drafta izvēles nekā Porziņģa un Bīla darījumos

22/01/2024 13:11
Nokopēts
Kails Kuzma

Ietekmīgais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) apskatnieks Marks Steins ziņo, ka Vašingtonas “Wizards” gaidāmajā maiņu darījumu “dedlainā” plāno šķirties no Kaila Kuzmas.

Šobrīd pārbūvi veicošā “Wizards”, kas starpsezonā jau aizmainīja Bredliju Bīlu un Kristapu Porziņģi, par vienu no saviem vadošajiem spēlētājiem Kuzmu vēlas iegūt divas pirmās kārtas drafta izvēles. Kā galvenās interesentes tiek minētas Dalasas “Mavericks” un Sakramento “Kings” komandas.

Jāatgādina, ka Bīla un Porziņģa darījumos “Wizards” savā rīcībā nemaz neieguva drafta pirmās kārtas izvēles – Vašingtona saņēma vairākus otrās kārtas pikus, kā arī opciju apmainīties ar pirmās kārtas izvēlēm (“pick swap”). Kā vēsta Steins, tad “Wizards” nevēlas šīs kļūdas atkārtot un, ja Kuzma tiks aizmainīts, pretī vēlētos iegūt daudz vērtīgākus aktīvus.

28 gadus vecais Kuzma šosezon 42 spēlēs izcēlies ar vidēji 21,8 punktiem, kas ir viņa karjeras labākais rādītājs, 6,4 atlēkušajām bumbām un 4,3 rezultatīvām piespēlēm. “Wizards” ar bilanci 7-35 ir līgas otrā sliktākā komanda – vājāk spēlējusi tikai cita Austrumu konferences komanda Detroitas “Pistons” (4-38).

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām