“Avtomobilist” dominē Habarovskā un izcīna 14. uzvaru pēc kārtas

05/10/2018 17:03
Jekaterinburgas

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) fantastisku uzvaru gājienu turpina Austrumu konferences līdervienība Jekaterinburgas “Avtomobilist”, kas viesos ar 5:2 pārspēja Habarovskas “Amur”, gūdama savu 14. panākumu pēc kārtas.

Līdz pirmajiem vārtiem šajā mačā bija jāgaida nepilnas 12 minūtes – rezultātu atklāja “Avto” hokejists Vjačeslavs Ļitovčenko. Otrā perioda ievadā 2:0 viesu labā panāca Frenciss Parē, tomēr nepadevās arī “Amur” hokejisti, kas līdz trešās trešdaļas beigām panāca izlīdzinājumu – 2:2.

Taču pēdējo vārdu teica tieši “Avto”, trešdaļas otrajā pusē divarpus minūšu laikā gūstot trīs vārtus un iznīcinot jebkādas “Amur” cerības uz punktiem – 5:2. Līdz ar to “Avtomobilist” šobrīd pietrūkst vairs tikai sešas uzvaras, lai atkārtotu Sanktpēterburgas SKA sasniegto – 20 panākumi pēc kārtas.

Citos KHL agrajos mačos Magņitogorskas “Metallurg” atspēlēja divu vārtu deficītu un izbraukumā ar 2:0 pieveica Vladivostokas “Admiral”. Savukārt Šanhajas “Kunlun Red Star” pietika ar diviem precīziem raidījumiem, lai pārspētu Čeļabinskas “Traktor” – 2:0.

Šovakar izbraukuma sēriju uzsāks mūsu Rīgas “Dinamo”, plkst. 19:30 Balašihā eksaminējot Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas “Avangard”.