“Avtomobilist” un “Torpedo” KHL sezonu turpina bez zaudējumiem

09/09/2018 21:31
Ņižņijnovgorodas Torpedo, Sportazinas.com

Ceturtās uzvaras pēc kārtas svētdien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) izcīnīja Jekaterinburgas “Avtomobilist” un Ņižņijnovgorodas “Torpedo” vienības.

“Avtomobilist”, spēlējot savā laukumā ar 2:1 pārspēja Vladivostokas “Admiral” hokejistus. Līdz pat mača 53. minūtei “Admiral” bija vadībā ar 0:1, bet Naidžels Douss un Anatolijs Goliševs izvilka uzvaru “Avtomobilist” hokejistiem. Tā bija viņu ceturtā uzvara četrās spēlēs.

Citā mačā Magņitogorskas “Metallurg” ar 3:1 pārspēja Pekinas “Kunlun Red Star” vienību. “Metallurg” hokejisti visus vārtus guva mača pirmajās 11 minūtēs, kamēr pretinieki vienīgo ripu vārtos raidīja mača vidū. Pekinas klubam šis bija trešais zaudējums četrās spēlēs, kamēr “Metallurg” hokejisti izcīnīja otro panākumu četros mačos.

Tikmēr joprojām bez uzvarām paliek Bratislavas “Slovan” vienība, kas savā laukumā ar 1:3 atzina Jaroslavļas “Lokomotiv” pārākumu. Uzvarētāju rindās ar vārtiem izcēlās Andrejs Loktinovs, Grigorijs Deņesenko un Brendons Kozuns. Lai arī “Slovan” joprojām spēlē bez uzvarām, komanda saņēma vienu punktu par zaudējumu papildlaikā. Tas pagaidām palīdz nenokrist uz Rietumu konferences pēdējo vietu, kur pašlaik atrodas Minskas “Dinamo”. Tā nav ieguvusi nevienu punktu.

Ceturto uzvaru pēc kārtas šodien vēl izcīnīja Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kas otrā perioda sākumā vēl bija iedzinējos ar 0:3 pret Astanas “Barys” vienību. Mājinieki centās atspēlēties, bet 14 minūtes līdz pamatlaika beigām vēl bija iedzinējos ar 3:5. Pateicoties Vladimira Galuzina un Endija Miles vārtiem “Torpedo” panāca neizšķirtu un papildlaikā Endrjū Keilofs guva uzvaras vārtus. Līdz ar ceturto panākumu četros mačos “Torpedo” kļuva par konferences līderi.

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta svētdienas spēļu rezultāti:

Magņitogorskas “Metallurg” (Krievija) – Pekinas “Kuņluņ Red Star” (Ķīna) 3:1 (3:0, 0:1, 0:0);
Jekaterinburgas “Avtomobilist” (Krievija) – Vladivostokas “Admiral” (Krievija) 2:1 (0:1, 0:0, 2:0);
Rīgas “Dinamo” (Latvija) – Čerepovecas “Severstaļ” (Krievija) 2:3 (0:0, 1:2, 1:0, 0:1) – pagarinājumā;
Ņižņijnovgorodas “Torpedo” (Krievija) – Astanas “Baris” (Kazahstāna) 6:5 (0:2, 2:1, 3:2, 1:0) – pagarinājumā;
Bratislavas “Slovan” (Slovākija) – Jaroslavļas “Lokomotiv” (Krievija) 1:3 (0:1, 1:0, 0:2).