Azāram “hat-trick”, “Chelsea” izcīna piekto panākumu

15/09/2018 19:01
Edens Azārs, Sportazinas.com

Anglijas Premjerlīgas piektajā kārtā panākumu ar 4:1 izcīnījusi Londonas “Chelsea”, kas savā laukumā pieveica Kārdifas “City”. Uzvarētāju rindās ar trim rezultatīviem sitieniem izcēlās pussargs Edens Azārs.

Pirmā puslaika pirmajā pusē, 16. minūtē, vadībā izvirzījās Kārdifas futbolisti, Solam Bambam pārspējot Kepu Arisabalagu. Tomēr kopumā mačā dominēja Londonas klubs un puslaika izskaņā, 37. un 44. minūtē, Edens Azārs divas reizes raidīja bumbu Nīla Eteridža sargātajā cietoksnī. Līdz ar to pirmais puslaiks noslēdzās ar 2:1 Maurisio Sari vienības vadību.

Līdzīgi kā pirmajā puslaika noslēgumā, arī otrajā puslaikā “Chelsea” prata gūt divas vārtus noslēdzošajā nogrieznī. Vispirms 80. minūtē Edens Azārs no 11 metru soda sitiena atzīmes nokārtoja sev “hat-trick”, bet 84. minūtē Vilijans panāca 4:1, uzstādot galarezultātu.

Londonas “Chelsea” izcīnīja piekto uzvaru piecās spēlēs, kļūstot par Premjerlīgas līdervienību, tomēr arī “Liverpool” futbolistiem ir 15 punkti. Tikmēr Kārdifas “City” ar diviem punktiem piecos dueļos ir 16. vietā.

Pie pārliecinošas uzvaras ar 3:0 tikusi Mančestras ”City”, kas savā laukumā pieveica Londonas ”Fulham” vienību. Ar rezultatīviem sitieniem atzīmējās Līrojs Sanē, Dāvids Silva un Rahīms Stērlings. Iepriekšējās sezonas čempione piecos mačos iekrājusi 13 punktus, kas pagaidām dod trešo pozīciju.

Panākumu izbraukumā izcīnījusi Londonas ”Arsenal”, kas 2:1 pieveica Ņūkāslas ”United”. Unai Emerija vadītajā komandā vārtus guva pussargi Granīts Džaka un Mesuts Ezils. Tikmēr ”United” labā vienīgos vārtus kompensācijas laikā guva aizsargs Kīrans Klārks. ”Arsenal” ar deviņiem punktiem piecās spēlēs pakāpusies uz septīto vietu.

“Bournemouth” savā laukumā sešu vārtu mačā ar 4:2 pieveica Lesteras ”City”. Vienubrīd tablo vēstīja 4:0 mājinieku labā, tomēr mačā izskaņā ”City” atbildēja ar diviem rezulatīviem sitieniem.”Bournemouth” rindās ar vārtiem izcēlās Raiens Freizers, kurš guva divus vārtus, Džošua Kings un Ādams Smits. Bet Lesteras ”City” kreklā ar precīziem raidījumiem atbildēja Džeimss Medisons un Marks Albraitons. “Bournemouth” iekrājusi desmit punktus, kas dod piekto vietu kopvērtējumā.

Ar trim punktiem turnīra tabulu papildinājusi Londonas ”Crystal Palace”, kas izbraukumā ar 1:0 pārspēja Hadersfīldas “Town”. Vienīgos vārtus 38. minūtē guva Vilfrīds Zā. ”Crystal Palace” ar sešiem punktiem atrodama 11. vietā.