Azārs gatavs doties uz Madridi, gaida “Real” lēmumu par transfēru

Edens Azārs, sportazinas.com
Edens Azārs Foto: Reuters

Jau vēstījām, ka Anglijas premjerlīgas vienības Londonas “Chelsea” uzbrūkošais pussargs Edens Azārs ir gatavs piepildīt savu sapni – doties spēlēt uz Spānijas grandu Madrides “Real”, dodot zaļo gaismu aģentiem nokārtot darījumu, kurš varētu notikt gaidāmajā vasarā.

Iepriekš ilgstoši izskanējušas baumas par Azāra potenciālo došanos uz Madridi, tomēr pats futbolists pavēstīja, ka neskatoties uz sapni par spēlēšanu “Real” krekliņā, viņam nav pretenziju pret būšanu “Chelsea” komandā.

Beļģijas izlases futbolists skaidroja, ka nevēlas Londonu pamest kā “Chelsea” ienaidnieks, jo klubs viņam ļoti daudz devis. Azārs nav vēlējies, lai komandas līdzjutēji viņu salīdzina ar Djēgu Koštu vai Tibo Kurtuā, kuri vienību pameta ar skandāliem, pieprasot savu pārdošanu.

Kā vēsta The Telegraph, Azārs pieņēmis lēmumu, ka tomēr vēlas izmēģināt spēkus Spānijas grandā. To apstiprina arī respektablais Spānijas futbola žurnālists Giljems Balage, kurš pavēstījis, ka futbolists šobrīd gaida Madrides komandas lēmumu par sevis iegādāšanos no “Chelsea”.

Azārs atteicies pagarināt savu līgumu ar Londonas komandu. Esošā vienošanās paredz sadarbību līdz nākamās sezonas beigām. Lai iekasētu iespaidīgu transfēra summu un nezaudētu Azāru par velti 2020.gada vasarā, “Chelsea” nopietni izskatīs “Real” piedāvājumus.

Tiek vēstīts, ka transfēra summa varētu sastādīt vismaz 100 miljonus eiro.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par