Azerbaidžānas ārlietu ministrija aicinājusi Mhitarjanu tomēr spēlēt UEFA EL finālā

Henriks Mhitarjans, sportazinas.com
Foto: thesefootballtimes.co

Azerbaidžānas ārlietu ministrija otrdien aicinājusi Anglijas premjerlīgas futbola kluba Londonas “Arsenal” armēņu pussargu Henrihu Mhitarjanu tomēr spēlēt UEFA Eiropas līgas finālā.

Jau ziņojām, ka konflikta dēļ Kalnu Karabahā, Armēnijas pilsoņiem liegts ieceļot Azerbaidžānā, lai gan iepriekš ir bijuši izņēmumi attiecībā uz profesionāliem sportistiem. “Arsenal” centās dabūt garantijas par futbolista drošību, ko arī Azerbaidžānas puse deva, ļaujot Mhitarjanam ierasties Baku, taču spēlētājs nedosies uz turnīra fināla norises vietu.

UEFA Eiropas līgas fināls notiks 29. maijā Baku, tajā duelējoties divām Londonas komandām “Arsenal” un “Chelsea”, bet otrdien klubs paziņoja, ka viens no tā līderiem Mhitarjans šajā mačā nepiedalīsies.

Tiesa, vēlāk otrdien Azerbaidžānas ārlietu ministrija nāca klajā ar paziņojumu, ka Mhitarjans drīkst doties uz Baku un draudu viņa drošībai šajā valstī nebūs.

“Par spīti sarežģītajām attiecībām starp Azerbaidžānu un Armēniju, Mhitarjans drīkst spēlēt UEFA Eiropas līgas finālā Baku,” pauda ārlietu ministrijas pārstāve.

Šī paša iemesla dēļ Mhitarjans oktobrī nevarēja piedalīties UEFA Eiropas līgas spēlē viesos pret Azerbaidžānas klubu Agdamas “Qarabag”.

Mhitarjans šajā sezonā visu turnīru ietvaros 36 spēlēs guvis sešus vārtus.

Pirms četriem gadiem Mhitarjans, kad vēl pārstāvēja Vācijas klubu Dortmundes “Borussia”, arī nepiedalījās braucienā uz UEFA Eiropas līgas spēli Azerbaidžānā.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par