Babkinai pieci punkti zaudējumā otrajā Turcijas čempionāta ceturtdaļfināla spēlē

25/04/2022 23:10
Elīna Babkina

Latvijas basketboliste Elīna Babkina pirmdien guva piecus punktus Turcijas čempionāta otrajā ceturtdaļfināla spēlē, viņas pārstāvētajai Ankaras “Cankaya Universitesi” piedzīvojot neveiksmi savā laukumā un beidzot cīņu par medaļām. Ankaras vienība mājās ar 65:86 (18:23, 16:25, 20:16, 11:22) piekāpās Stambulas “Fenerbache”, sērijā piekāpjoties ar 0-2.

Babkina laukumā bija 21 minūti un 34 sekundes, realizējot vienu no četriem divpunktu un vienu no trim trīspunktu metieniem. Viņa arī tika pie vienas rezultatīvas piespēles, vienas atlēkušās bumbas, pārtvertas bumbas, divām personiskajām piezīmēm un efektivitātes koeficienta trīs. Ankaras komandā rezultatīvākā bija Aleksisa Prinsa, kura guva 30 punktus un izcīnīja piecas atlēkušās bumbas.

Uzvarētāju rindās pa 16 punktiem guva Satū Sabajī, kurai arī piecas atlēkušās bumbas, un Keila Makbraida. Tāpat Stambulas “Galatasaray”, kurai šosezon pēc pleca operācijas vairs nevar palīdzēt Anete Šteinberga, mājas spēlē ar rezultātu 49:53 (16:16, 14:16, 9:12, 10:9) zaudēja Ankaras “Nesibe Aydin” arī otrajā ceturtdaļfināla spēlē, zaudējot iespēju turpināt cīņu par medaļā.

Mājinieces no neveiksmes neglāba Melisa Gulčana, kura guva 14 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, kamēr uzvarētāju vienībā ar 13 punktiem izcēlās Kamile Nacickaite. Turcijas čempionāta ceturtdaļfinālā iekļuva arī Aijas Jurjānes Ankaras “Botaš”, kas sērijā ar 0-1 zaudē “Ormanspor”.