Strautmanei Ungārijā liels spēles laiks un 14 punkti “Pecs” uzvarā

10/12/2020 21:09
Paula Strautmane

Ungārija

Latvijas izlases basketboliste Paula Strautmane ceturtdien Ungārijas čempionāta spēlē teju vai nepameta laukumu un ar 14 punktiem kaldināja Pēčas “Pecs” panākumu. “Pecs” mājās ar 68:58 (15:17, 19:9, 17:18, 17:14) uzvarēja “Cegledi EKK”.

Strautmane laukumā pavadīja 38 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā guva 14 punktus, izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas un divreiz rezultatīvi piespēlēja.

Basketboliste grozā raidīja trīs no pieciem divpunktu un vienu no diviem trīspunktu metieniem, kā arī visas piecas reizes precīzi izpildīja soda metienus. Tāpat viņa trīsreiz pārtvēra bumbu, reizi bloķēja metienu, nopelnīja vienu personīgo piezīmi, pieļāva divas kļūdas un spēli noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju 12. Strautmane bija trešā rezultatīvākā “Pecs” spēlētāja un +/- rādītājā dalīja otro vietu.

Viraga Kisa uzvarētāju labā guva 26 punktus un izcīnīja 16 atlēkušās bumbas, bet otrā laukuma pusē 16 punktus iekrāja Mariona Ortisa. “Pecs” astoņos dueļos iekrājusi četrus panākums, kas ļauj ieņemt septīto pozīciju starp 12 klubiem. Strautmane Ungārijas čempionāta klubam pievienojās starpsezonā.

Turcija

Latvijas basketboliste Anete Šteinberga trešdien guva 12 punktus Turcijas augstākās līgas spēlē, palīdzot Stambulas “Galatasaray” komandai svinēt uzvaru. Stambulas basketbolistes viesos ar rezultātu 97:95 (24:28, 20:28, 26:13, 27:26) pārspēja Mersinas “Yenisehir Belediyesi” komandu.

“Galatasaray” kapteine Šteinberga laukumā pavadīja 30 minūtes un 47 sekundes, grozā raidot četrus no deviņiem divpunktu metieniem un četrus no pieciem “sodiņiem”, bet netrāpot abus tālmetienus.

Tāpat viņa izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, četrreiz rezultatīvi piespēlēja, pieļāva piecas kļūdas, pārtvēra vienu bumbu, piecas reizes pārkāpa noteikumus, izprovocēja sešas piezīmes un iekrāja 11 efektivitātes koeficienta punktus. Uzvarētājām ar 26 punktiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Kortnija Viljamsa, bet pretiniecēm 34 punkti un desmit rezultatīvas piespēles bija Alinai Jagupovai.

Citā spēlē Kristīne Vītola guva divus punktus, kamēr viņas pārstāvētā Stambulas “Fenerbahce” izbraukumā ar 86:71 (23:14, 14:28, 25:12, 24:17) uzveica “Cankaya Universitesi”.

Vītola spēlēja trīs minūtes un 29 sekundes, kuru laikā realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem, bloķēja vienu metienu un tika pie diviem efektivitātes koeficienta punktiem.

Stambulas komandā ar 26 punktiem atzīmējās Keila Makbraida, bet pretiniecēm tikpat punktus guva un 13 atlēkušās bumbas izcīnīja Ševonte Zelousa.

“Fenerbahce” uzvarējusi visās 11 aizvadītajās cīņās un ir turnīra līdere, bet “Galatasaray” ar desmit uzvarām 11 spēlēs ir otrā.

Krievija

Latvijas basketboliste Elīna Babkina otrdien guva 15 punktus Orenburgas “Nadezhda” zaudējumā savā laukumā Krievijas premjerlīgas līdervienībai.

“Nadezhda” savā laukumā ar rezultātu 61:71 (20:25, 15:24, 12:10, 14:12) piekāpās Kurskas “Dinamo”.

Babkina laukumā pavadīja 25 minūtes un 51 sekundi, grozā raidot trīs no sešiem divpunktu un divus no pieciem trīspunktu metieniem, kā arī visus trīs soda metienus.

Tāpat viņa izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, vienreiz pārķēra bumbu, pieļāva četras kļūdas, izprovocēja vienu piezīmi un iekrāja efektivitātes koeficientu 13.

Mājiniecēm par punktu vairāk sakrāja Monika Šerīsa Bilingsa, kurai arī deviņas atlēkušās bumbas. Viešņām rezultatīvākā ar 20 gūtajiem punktiem un pa sešām atlēkušajām bumbām un rezultatīvām piespēlēm bija Aleksandrija Marija Bentlija.

Orenburgas vienība ar četrām uzvarām sešās spēlēs ieņem ceturto vietu turnīra tabulā, kamēr “Dinamo” ar deviņām uzvarām tikpat mačos ir pirmā desmit komandu konkurencē.